آخرین خبر

ساخت سریال‌های جدید از «خاک گرم» تا «نیوجرسی» در شبکه سه

مدیر شبکه سه سیما برنامه‌های جدید این شبکه را اعلام کرد که از جمله آن‌ها تولید سریال‌های جدید بود.

 

به گزارش آوای ایرانیان، «علی فروغی» مدیر شبکه سه سیما در سخنانی ضمن اعلام برنامه‌های جدید شبکه سه گفت: در حوزه سریال سازی میتوان گفت که سریال‌های ۶ ماهه نخست سال ۹۹ شبکه۳ مشخص شده است و سعی شده سهم کار‌های کمدی و شیرین روی آنتن افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

 

**ساخت سریال‌های «دوپینگ»، «نیوجرسی»، «خاک گرم» و «سرباز»

 

وی افزود: از جمله آن میتوان به سریال ۳۰ قسمتی دوپینگ به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی امیر پروین حسینی و سریال ۹۰ شبی با نام موقت نیوجرسی به کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری و تهیه کنندگی مهدی فرجی اشاره کرد که بعد از مدت‌ها قرار است خلاء سریال‌های ۹۰ شبی کمدی را پر کند.

وی ادامه داد: همچنین سریال ۵۰ قسمتی سرباز به کارگردانی هادی مقدم‌دوست که امیدواریم یادآور خاطرات خوش همکاری‌های زوج مقدم‌دوست و نعمت‌الله در کار‌های موفقی، چون وضعیت سفید باشد، از جمله دیگر کار‌های شاد کنداکتور سال بعد شبکه سه است که مسائل جوانان و موضوع سربازی را محوریت خود قرار داده است. همچنین سریال زمین گرم به نویسندگی و کارگردانی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و سریال تاریخی «می جان» به کارگردانی خانم مرجانه اشرفی زاده و تهیه کنندگی سعید پروینی از دیگر تولیدات نمایشی شبکه سه در سال آینده خواهد بود.

 

**شروع «عصر جدید» و «اتفاق» با آغاز ماه رجب

 

فروغی اظهارداشت: در حوزه برنامه‌های اجتماعی شبکه با شروع ماه رجب برنامه اتفاق و عصرجدید به آنتن شبکه اضافه خواهند شد. فصل دوم عصر جدید با توجه بیشتر به استعداد‌های بومی و افزایش ارائه‌های علمی و با حفظ استعداد‌های ورزشی و هنری از شب میلاد امیرالمومنین (ع) به روی آنتن می‌رود که با زحمات احسان علیخانی و تیم تولید آن از جهت جذابیت‌های تولیدی ارتقا قابل ملاحظه‌ای داشته است.

مدیر شبکه سه در توضیح برنامه جدید رشیدپور نیز گفت: برنامه «اتفاق» نیز تجربه جدیدی در برنامه سازی است. اتفاق با ارائه‌هایی از تجربیات و اندوخته‌های علمی افراد و با اجرای جدیدی از رضا رشیدپور و تهیه کنندگی محمدرضا رضاییان به زودی به آنتن شبکه اضافه خواهد شد.

 

**حضور قدرتمند «میدون» و تغییر در «اعجوبه ها»

 

وی تاکید کرد: تداوم برنامه‌های موفق شبکه یکی از سیاست‌های شبکه است و در همین راستا، تولید و پخش فصل جدید برنامه میدون که یکی از موفق‌ترین تجربیات رسانه در حوزه رونق تولید و کارآفرینی بود و باتوجه به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری تلاش شد سرمایه‌گذاری ویژه‌ای برای موفقیت این برنامه انجام پذیرد، همچنان ادامه خواهد داشت. همچنین برنامه اعجوبه‌ها هم با موضوع خانواده و جمعیت در فصل جدید با تغییراتی روی آنتن خواهد آمد.

 

**مذاکره با نادر طالب زاده

 

مدیر شبکه سه سیما در پایان به تولید برنامه جدید با حضور نادر طالب زاده اشاره کرد و گفت: با آقای نادر طالب‌زاده در زمینه تولید برنامه‌ای جدید توافق داشتیم و در حال جمع بندی سوژه‌ها و موضوعات هستیم.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ساخت سریال‌های جدید از «خاک گرم» تا «نیوجرسی» در شبکه سه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید