آخرین خبر

آلبوم فرزاد کبیری با نام «تار و تنهاییِ» منتشر شد

آلبوم تار و تنهایی اثر تازه ای به آهنگسازی فرزاد کبیری، توسط این موزیسین راهی بازار موسیقی شد.

به گزارش آوای ایرانیان، «تار و تنهایی» نام اثری ست با آهنگسازی و تنظیم فرزاد کبیری بر سازهای تار و تارباس که آهنگساز توانسته در آن، فضایی نوین و پویا را روح ببخشد.

فرزاد کبیری، تولید کننده این اثر، با نگاهی به ریشه ردیف دستگاهی و موسیقی فاخر ایرانی اثر تازه اش را در قالب ۱۰ قطعه که مجموعه ای از احساسات شخصی و ‌ملودی‌های ساخته شده توسط خود او هستند را گردآوری کرده است.

این قطعات، شامل دو بداهه نوازی در آواز بیات ترک و بیات اصفهان می‌باشند که با رنگ صوتی کوبه‌ای‌های مختلف درآمیخته و اثر نوینی را ایجاد نموده است.

فرزاد کبیری، آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی است که از سال ۱۳۷۹ در فضای موسیقی اصفهان فعالیت می‌کند. او از نوازندگان تخصصی تار است و علاوه بر تارنوازی، در نواختن تار باس، باقلما و بوزوکی نیز مهارت دارد.

این موزیسین از هنرآموزان مکتب اساتید نامداری همچون هوشنگ ظریف، جلیل شهناز، فضل‌الله توکل و فرهنگ شریف بوده و در حال حاضر، به کار آهنگسازی نیز مشغول است و تاکنون توانسته برای خوانندگان سرشناس حال حاضر، از جمله ایرج خواجه امیری آثاری را آهنگسازی کند.

از کبیری پیش از آلبوم تار و تنهایی، اثری دیگر با نام «fieroo» با همکاری لوویس آنتونیو نیز در اسپانیا منتشر شده است و کارنامه فعالیت‌های او را جنبه جهانی بخشیده.

شایان ذکر است که آلبوم تار و تنهایی از فرزاد کبیری، به بازار موسیقی عرضه شده و علاقمندان می توانند آن را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آلبوم فرزاد کبیری با نام «تار و تنهاییِ» منتشر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید