آخرین خبر

«تایمز آو ایندیا» پرفروش‌ترین روزنامه هند است

آمارهای نیمه دوم سال ۲۰۱۹ نشان می‌دهد روزنامه «تایمز آو ایندیا» با فاصله در صدر روزنامه‌های هندوستان قرار دارد و دو برابر دومین روزنامه این کشور خواننده دارد.

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از «آی آر اس»، آمارها در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ نشان می‌دهد روزنامه تایمز آو ایندیا با میانگین مطالعه ۶.۴ میلیون خواننده با فاصله در صدر روزنامه ها است. این درحالی است که نزدیکترین رقیب آن یعنی هندوستان تایمز ۳.۶ میلیون خواننده دارد.

روزنامه‌های هندو با ۱.۸۸ میلیون و تلگراف با ۴۹۰ هزار خواننده فاصله زیادی با آنها دارند. مقاله اصلی روزنامه تایمز آو ایندیا در سه ماهه اول سال ۱۴۰ هزار خواننده بیشتر به دست آورد در حالیکه هندوستان تایمز ۱۲۰ هزار نفر از خوانندگان صفحه اصلی‌اش را از دست داد. در مقایسه با روزنامه هندوستان تایمز نیز خوانندگان صفحه اصلی تایمز آو ایندیا بیش از دو برابر شده است.

به گفته رایزنی فرهنگی ایران در بمبئی، از نظر تعداد کل خوانندگان روزنامه تایمز آو ایندیا رشد ۶ درصدی را از ۱۵.۲ میلیون به ۱۶.۱ میلیون خواننده داشته و بالاتر از مجموع خوانندگان هندوستان تایمز و تلگراف قرار دارد. اکونومیک تایمز نیز از گروه تایمز در گروه روزنامه‌های انگلیسی‌زبان با یک میلیون خواننده رشد ۲۷ هزار نفری داشته است درحالی که رقیب او «مینت» ۳۵ هزار خواننده اش را از دست داده است.

تایمز آو ایندیا در صدر روزنامه‌های کل کشور قرار گرفته است. البته این روزنامه قبلا هم بیشترین تعداد خواننده را داشت اما در حال حاضر روز به روز از رقبای خود فاصله می‌گیرد و صدرنشین بی چون و چرای روزنامه ها از نظر تعداد خوانندگان شده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«تایمز آو ایندیا» پرفروش‌ترین روزنامه هند است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید