آخرین خبر

انتشار آلبوم «کهربا» با اشعاری از شاعران بنام

آلبوم «کهربا» به آهنگسازی فهیمه عظیمی و آواز حمیدرضا منفرد، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری سی لحن باربد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
به گزارش آوای ایرانیان، «کهربا» اثری ست تازه از ساخته های فهیمه عظیمی و خوانندگی حمیدرضا منفرد که در قالب ۱۰ قطعه به عناوین «جانان»، «بگردید»، «اشتیاق»، «سودا»، «یار»، «نیلوفر»، «افلاکی»، «پرواز»، «نگاه» و «کهربا» ساخته و پرداخته شده است، ضمن اینکه قطعه «نگاه» را مهرداد حسن پور آهنگسازی و تنظیم کرده و اشعار انتخاب شده برای این اثر از سروده های رهی معیری، هوشنگ ابتهاج و بهنام حسن پور می باشند.
فهیمه رحیمی (آهنگساز، نوازنده نی)، الهام مطلب نیا (قانون)، بهاره حیدری (تار و سه تار)، مهدی باغبان زاده (بم تار)، سهیل تفقدی (کمانجه)، بهنوش کاظمی زاده (کمانچه آلتو)، آناهیتا جبارپور (دف و تنبک)، سحر شاری (درامز)، نسرین سلیمانی (کوزه، بندیر، ادوات پرکاشن) در نوازندگی قطعات این آلبوم به هنرنمایی پرداخته اند. ضبط اثر در استودیو مینور با صدابرداری علی حسنپور انجام شده و میکس-مسترینگ قطعات را مهرداد حسن پور بر عهده داشته است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «کهربا» با صدای حمیدرضا منفرد، از سوی مؤسسه سی لحن باربد راهی بازار موسیقی شده است و علاقمندان می توانند این اثر را از رسانه های معنبر موسیقی تهیه کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انتشار آلبوم «کهربا» با اشعاری از شاعران بنام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید