آخرین خبر

آغاز به کار فعالیت‌های سینمایی با رعایت دستورالعمل ستاد ملی مبارزه

بنابر اعلام سازمان سینمایی تولیدات سینمایی با رعایت دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا از سر گرفته خواهد شد.

به گزاش آوای ایرانیان روابط عمومی سازمان سینمایی با انتشار اطلاعیه‌ای شرایط از سرگیری فعالیت‌های سینمایی را اعلام کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است : پیرو اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی‌بر امکان آغاز فعالیت‌های تولیدی کشور با رعایت ضوابط بهداشتی اعلام‌ شده ستاد و با توجه به آغاز فعالیت آثار نیمه تمام دارای مجوز از این سازمان، به‌آگاهی متقاضیان دریافت پروانه ساخت می‌رساند که فعالیت شوراهای بررسی و صدور پروانه ساخت، بزودی آغاز خواهد شد و متقاضیان جدید می‌توانند مدارک مورد نیاز را در سامانه سازمان سینمایی بارگذاری کنند.

ضروری است کلیه فعالیت‌ها براساس ضوابط اعلام ‌شده ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره واحدهای تولیدی انجام پذیرد و مسئولیت رعایت این ضوابط با تهیه‌کنندگان است.

ایجاد شرایط برای رعایت دستورالعمل‌ها اعم از موارد مربوط به رفت و آمد گروه و فاصله‌گذاری حین فعالیت، در زمره حقوق همکاران هر پروژه است که اطمینان داریم تهیه‌کنندگان محترم نسبت به اجرای آن‌ها اهتمام لازم را خواهند داشت.

ضمنا در صورتی‌ که ضوابط یاد شده رعایت نشود هر یک از همکاران می‌توانند مراتب را برای رسیدگی فوری به اداره کل نظارت بر تولید و یا خانه سینما اطلاع دهند تا ضمن رسیدگی، تصمیم درباره ادامه یا توقف فعالیت پروژه مورد نظر صورت پذیرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آغاز به کار فعالیت‌های سینمایی با رعایت دستورالعمل ستاد ملی مبارزه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید