آخرین خبر

کل کل های داوران عصر جدید، “شو” است؟

آوای ایرانیان: شب گذشته-شنبه شب- بخش دیگری از برنامه پربیننده عصر جدید روی آنتن شبکه سه رفت.

 در برنامه ذکر شده یکی از داوران-سید بشیرحسینی- مثل همیشه روی فرم نبود که این مهم را به راحتی می شد از نوع رفتار و چهره اش فهمید.

در این برنامه البته که اتفاقاتی افتاد که امروز می بینیم خوراک فضای مجازی شده؛ از گلایه مادر یکی از شرکت کنندگان از یکی از داوران-رویا نونهالی- و پاسخ همراه با عصبانیت این داور تا شوخی احسان علیخانی با یکی ازمربیان جوان عصر جدید.

از حرف سنگینی که آریا عظیمی نژاد البته به شوخی به مزاح علیخانی با کودک ریاضی دان گفت:« این کار شما کودک آزاری است» تا کل کل سید بشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد.

دقیقا بحث من هم در این باره است؛ امروز دیدم در فضای مجازی فیلم این بخش برنامه عصر جدید دست به دست می چرخد و از آن به عنوان دعوای دو داور عصر جدید یاد می شود.

خب قطعا اینگونه نیست. این کل کل ها یک جور شو است برای جذابیت برنامه. درست مثل دعوای سری قبل آریا عظیمی نژاد با یکی از مربیان موسیقی برنامه-ترکاشوند- این ها برای جذابیت است.

خوب است بدانیم سید بشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد با هم رفیقند به نحوی که سال گذشته سیدبشیر حسینی که در صداوسیما مسوولیت دارد پروژه آهنگسازی جدیدی برای عظیمی نژاد جور کرد …

کوتاه سخن این که داوران همه با هم رفیقند این کل کل ها و دعواها برای خوراک فضای مجازی است. برای این است که تا یک هفته ما مشغولشان باشیم و آنها هم تا هفته بعدش روی بورس باشند!

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کل کل های داوران عصر جدید، “شو” است؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید