آخرین خبر

پایان‌بندی «پایتخت ۶» بدون تنابنده؟

آوای ایرانیان: شیوع کرونا به تعطیلی و توقف یک باره همه پروژه‌های هنری در تلویزیون و سینما منجر شد و تنها برخی به کار خود ادامه دادند که وضعیت اضطراری‌تری داشتند و مثلاً پخش آن برای یک کنداکتور ویژه در تلویزیون طراحی شده بود. «پایتخت ۶» به کارگردانی سیروس مقدم یکی از همین پروژه‌های اضطراری بود که برای کنداکتور نوروز در نظر گرفته شد اما کرونا آن را هم تحت‌تاثیر قرار داد و با یک پایان بندی فرمالیته به گونه‌ای روی آنتن رفت که هجمه‌های زیادی را از ابتدای پخش تا انتها متوجه خود کرد. بعد از آن عوامل سازنده در گفتگوهای تلویزیونی و خبری به طور رسمی، ساخت چهار قسمت ویژه برای مخاطبان را وعده دادند.

حالا حدود یک ماه است که با کاهش نگرانی‌های کرونایی و با حفظ تدابیر بهداشتی و مراقبت‌های لازم اکثر پروژه‌های تلویزیونی و حتی سینمایی آغاز به کار کرده‌اند اما کمترین خبری از «پایتخت ۶» نیست.

نه سیروس مقدم در مقام کارگردان، نه الهام غفوری تهیه‌کننده و نه محسن تنابنده به عنوان سرپرست نویسندگان این مجموعه هیچیک خبری درباره ساخت این چهار قسمت مطرح نکرده‌اند. پیش از این تولید چهار قسمت به پایان کرونا نسبت داده شده بود اما در حال حاضر حتی خبری از نگارش و بازنویسی فیلمنامه بر اساس این چند قسمتی که قرار است ساخته شود نیز مطرح نیست.

چندی پیش نیز نسرین نصرتی از بازیگران اصلی این سریال در یک گفتگوی رسانه‌ای اعلام کرد که خبری از قسمت‌های باقی مانده «پایتخت ۶» نیست. با این حال هفته گذشته انتشار یک خبر سینمایی، امیدها برای تولید این قسمت‌های پایانی را با یک سوال جدی مواجه کرد.

این هفته اما خبر رسید محسن تنابنده که سهمی جدی در ساخت «پایتخت» داشته و در مقام طراح، سرپرست نویسندگان و از همه مهم‌تر بازیگر اصلی این مجموعه حضور و همراهی‌اش با این پروژه کلیدی و تعیین‌کننده است، به یک پروژه سینمایی مهم پیوسته است. نام او در فهرست بازیگران فیلم سینمایی «قهرمان» تازه اصغر فرهادی مطرح شده و همین باعث طرح این گمانه در برخی محافل رسانه‌ای شد آیا این حضور و مشغله‌ای که طبیعتاً پیوستن به پروژه مهمی چون «قهرمان» برای او به همراه دارد، سرنوشت «پایتخت ۶» را دستخوش تغییر در زمان‌بندی خواهد کرد؟ فعلاً همه چیز درباره پایان داستان «نقی» و خانواده «معمولی» در پرحاشیه‌ترین فصل «پایتخت» در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پایان‌بندی «پایتخت ۶» بدون تنابنده؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید