آخرین خبر

مرور فیلم‌های ابوالفضل پورعرب در شبکه نمایش

شبکه نمایش در بخش ژانر منتخب هفتگی خود، به مرور آثار ابوالفضل پورعرب بازیگر نام آشنای کشورمان می‌پردازد.

به گزارش آوای ایرانیان، در ساعت ۱۳ فیلم‌های ایرانی و تله فیلم‌های گلنار، یاد استاد، راه سوم، آنجا که زاه شدم، نشانی لاله ها، نامه‌های خیس و آینه بغل به ترتیب از شنبه ۱۷ تا جمعه ۲۳ آبان ماه روی آنتن می‌رود.

هر کسی براساس علاقه خود به ژانرهای متفاوتی گرایش دارد و در این میان هستند کسانی که هدفشان از تماشای فیلم نه تنها تفریح بلکه یادگیری هم است. در این میان شبکه نمایش، در بخش ژانر هفتگی خود به فیلم‌هایی با مضمون علم و دانش پرداخته است که از شنبه تا جمعه ساعت ۱۹ فیلم‌های ماری کوری-شهامت دانش، مردی که بینهایت را میشناخت، انیشتن و ادینگتون، معجزه گر، تمپل گرندین، ضربه مغزی و جنگ جریان از این شبکه پخش می‌شود.

در بخش صحنه گران هفته، این شبکه به مرور آثار بازیگر کشورمان ابوالفضل پورعرب می‌پردازد، او که با بازی در فیلم عروس شناخته شده است.

فیلم‌های این بازیگر از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ ، عروس، دست‌های آلوده، در کمال خونسردی، دو روی سکه، چهره، جوانی و چند میگیری گریه کنی هستند.

همسر آینده من یک مامور مخفی است، لبخند جیمی، تاجر دوره گرد، تامی کوچولو، موعد مقرر، لونه زنبور و خبر چین فیلم‌های ساعت ۲۳ جذاب شبکه هستند که از شنبه تا جمعه پخش می‌شود.

علاقه مندان به فیلم‌های کلاسیک می‌توانند از شنبه تا جمعه ساعت یک بامداد فیلم‌های آرزوی مرگ، برادران شیردل، مشعل، مردی با لباس سفید، دیدی کارشناس میشود، سدشکنان و مردی از لارامی را از این شبکه به تماشا بنشینند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مرور فیلم‌های ابوالفضل پورعرب در شبکه نمایش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید