آخرین خبر

همکاری سالار عقیلی با یک بازی رایانه‌ای!

آوای ایرانیان: سالار عقیلی که در سال‌های اخیر تیتراژهای فراوانی را اجرا کرده است این‌بار تیتراژ یک بازی رایانه‌ای را می‌خواند.

سالار عقیلی به زودی قطعه ای با نام سفیر عشق را برای اولین بار به عنوان تیتراژ یک بازی رایانه ای خلق خواهد کرد.

بازی سفیر عشق روایتگر سردار ایرانی با نام مهران است که در وقایع حضور سفیر امام حسین(ع) مسلم ابن عقیل در کوفه به یاری وی می‌شتابد.

کار تولید این بازی به اتمام رسیده و بنا است با صدای سالار عقیلی به زودی روانه بازار فرهنگی کشور شود.

سالار عقیلی هفته جاری در یک گفت‌وگوی اینترنتی درباره سایر فعالیت‌هایش بیان کرد: بنا بر اصالتم که مربوط به استان‌های گلستان و آذربایجان است، کنسرت‌هایی با لهجه‌های مازندرانی و آذری اجرا کرده‌ام اما این اجراها فقط در کنسرت‌ها بوده و به صورت ضبط شده در دسترس قرار ندارد. ولی در آینده تصمیم دارم این اجراها را ضبط کنم و در دسترس مخاطبان قرار دهم.

عقیلی درباره برنامه‌هایش در زمان شیوع کرونا برای اجرای کنسرت های آنلاین گفت: هنرمند با مخاطب خودش زنده است و زندگیِ هنرمند، بی‌مخاطب خیلی سخت است؛ به خصوص در رشته‌هایی مثل تئاتر، سینما و موسیقی. برای همه کسانی که همیشه روی صحنه بودند، این شرایط خیلی سخت است که از مخاطبان خود دور باشند.

عقیلی درباره فعالیتش در این مدت افزود که تنها یک کنسرت آنلاین در تالار وحدت برگزار کرده و یک بار هم از صفحه شخصی اینستاگرامش با مردم در ارتباط بوده و به صورت لایو یک اجرا داشته است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “همکاری سالار عقیلی با یک بازی رایانه‌ای!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید