آخرین خبر

زلاتان خواننده شد

آوای ایرانیان: ستاره سوئدی اجرای خیلی موفقی نداشت اما نامش در تاریخ سن رمو جاودان شد.

ستاره سوئدی در مسیر رفتن به فستیوال سن رمو دچار مشکل شد اما در نهایت توانست در کنار سینیشا میهایلوویچ ترانه مورد نظرش را بخواند.

به نقل از آس، زلاتان ایبراهیموویچ پنجشنبه شب به سن رمو بازگشت. مهاجم سوئدی پس از این که در نشست خبری سه شنبه حاضر شد به میلان برگشت تا شاهد تماشای بازی تیمش مقابل اودینزه باشد که با تساوی یک بر یک به پایان رسید. ایبرا که مصدوم شده است برنامه اش را تغییر نداد و به سن رمو برگشت تا در فستیوال بزرگ کشور ایتالیا به عنوان خواننده شرکت کند.

ایسنا نوشت مهاجم میلان با تاخیر خود را به مراسم رساند. او در این رابطه توضیح داد که یک تصادف باعث ترافیک شدید شد و موجب شد سه ساعت در راه بماند. سپس از اتومبیلش پیاده شد و سوار موتور یک فرد ناشناس شد تا بتواند خود را به فستیوال برساند. ایبراهیموویچ در تئاتر آریستون با سینیشا میهایلوویچ ملاقات کرد و به دوستی بزرگشان اشاره و اعلام کرد سرمربی ایتالیایی تلاش زیادی کرد تا با بولونیا قرارداد امضا کند.

پس از پایان مصاحبه زلاتان و میهایلوویچ ترانه “لو واگابوندو” را با هم خواندند. ستاره سوئدی اجرای خیلی موفقی نداشت اما نامش در تاریخ سن رمو جاودان شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “زلاتان خواننده شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید