آخرین خبر

خواننده معروف سفیر دوچرخه‌سواری ایران شد/ عکس

آوای ایرانیان: علیرضا افتخاری خواننده کشورمان به عنوان سفیر انگیزه و سلامت فدراسیون دوچرخه‌سواری معرفی شد.

در مراسمی با حضور محمود رشیدی رییس و مسوولان فدارسیون دوچرخه‌سواری کشورمان، پیشکسوتان و قهرمانان، علیرضا افتخاری خواننده کشورمان به عنوان سفیر این رشته معرفی شد.

به نوشته ایرنا، استاد افتخاری که از مفاخر موسیقی و هنر ایران محسوب می‌شود، در این خصوص گفت: اول باید از تلاش‌ها و زحمات مسوولان فدراسیون دوچرخه‌سواری تشکر کنم و اهدای حکم عضو جدید خانواده بزرگ رشته دوچرخه‌سواری را مایه افتخار و غرور خود می‌دانم.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم دوچرخه‌سواری را بیش از پیش توسعه دهیم و آلودگی را از سطح شهرهای خود پاک کنیم. فرهنگ استفاده از دوچرخه باید در تمام خانواده‌ها و شهرهای کشور ترویج پیدا کند و من نیز تمام تلاشم را می‌کنم تا سهم کوچکی در این مهم ایفا کنم.

«علیرضا افتخاری» سفیر فدراسیون دوچرخه‌سواری شد

در ادامه این مراسم، محمود رشیدی رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری نیز گفت: حضور استاد افتخاری در بین اعضای خانواده دوچرخه‌سواری اتفاقی بزرگ و غرورآفرین است، ورزش و هنر می‌توانند به عنوان دو بخش تاثیرگذار در جامعه در سلامتی و شادابی مردم سهم بسزایی داشته باشند و بر همین اساس امروز شاهد حضور یکی از مفاخر هنر و موسیقی ایران در جمع خودمان هستیم.

وی تصریح کرد: این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم و تلاش خواهیم کرد تا سوای قهرمانی به توسعه بخش همگانی و فرهنگی رشته دوچرخه سواری نیز اهمیت بیشتری بدهیم و امیدواریم با حضور استاد افتخاری در راس این هرم ، شاهد حضور چهره های برجسته بسیاری در خانواده بزرگ دوچرخه سواری سراسر کشورمان باشیم.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خواننده معروف سفیر دوچرخه‌سواری ایران شد/ عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید