آخرین خبر

محسن چاوشی محبوب ترین خواننده پاپ شد/ زرشک زرین برای امیر مقاره

طبق نظرسنجی مردمی در «رادیو صبا» محسن چاوشی محبوب ترین خواننده پاپ در ۱۰ سال اخیر شد.

به گزارش آوای ایرانیان، برنامه «ترین ها» که هر هفته به سراغ ترین ها در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و… می رود این بار با معرفی لیستی از خوانندگان پاپ به انتخاب محبوب ترین خوانندگان پاپ در ۱۰ سال اخیر پرداخت.

در برنامه «ترین ها» خوانندگانی چون رضا بهرام، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، احسان خواجه امیری، روزبه بمانی، رضا صادقی، محسن چاووشی، فریدون آسرایی، گرشا رضایی، سیروان خسروی، سینا حجازی و امیدحاجیلی در لیست محبوب ترین خوانندگان پاپ ۱۰ سال اخیر قرار گرفتند، که مخاطبان با شرکت در نظرسنجی این برنامه در طول هفته و زمان پخش برنامه به محبوب ترین خواننده پاپ رای می دادند.

روز جمعه طبق انتخاب تیم «ترین ها» که حاصل کارشناسی داوران برنامه، پیامک های ارسال مخاطبان در طول برنامه و نظرسنجی صورت گرفته در صفحه مجازی برنامه بود، محسن چاوشی به عنوان محبوب ترین خواننده پاپ در یک دهه اخیر معرفی شد و احسان خواجه امیری رتبه دوم این رقابت را کسب کرد و جایگاه سوم نیز به بابک جهانبخش تعلق گرفت.

برنامه «ترین ها» در بخشی به نام «زرشک زرین» که توسط شهره احمدوند اجرا می شود، درباره ضعیف ترین گزینه رای گیری می کند و در پایان برنامه نتایج نظرسنجی اعلام می شود.

روز جمعه سوم دی گزینه های زیر مورد نظرسنجی قرار گرفتند:

۱-مسئولین وزارت ارشاد به دلیل اجرای اولین کنسرت موسیقی به یاد هنرمندان درگذشته کرونا در شرایط کنونی

۲- بازیگری خوانندگان در سریال ها بدون داشتن سابقه و دانش ِبازیگری مانند امیر مقاره و آرش عدل پرور

۳-تهیه کنندگان موسیقی به دلیل حمایت از چهره های جدید و بی استعداد خوانندگی

طبق نظرسنجی مردمی زرشک زرین این برنامه به بازیگری خوانندگان در سریال ها بدون داشتن سابقه و دانش بازیگری مانند امیر مقاره و آرش عدل پرور تعلق گرفت.

برنامه «ترین ها» با شروع فصل زمستان روزهای جمعه ساعت ۱۸:۳۰ به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف اله و اجرای شاهین جمشیدی ، نویسندگی فرزانه عرفانی تبار، صدابردار رضا سلیمانی، هماهنگی مرتضی نظری به مدت ۹۰ دقیقه پخش می شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “محسن چاوشی محبوب ترین خواننده پاپ شد/ زرشک زرین برای امیر مقاره”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید