آخرین خبر

«پس از پنجاه» به نیاوران رسید

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، تازه‌ترین تجربه‌های جستجوگرانه احمد آریامنش با عنوان «پس از پنجاه» جمعه ٢٧ خرداد ماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران رونمایی خواهد شد.

آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه چکیده‌ای از حدود چهار دهه تجربه و عبور از پنجاه سالگی این هنرمند است که ماحصل روزگار تنهایی کرونا است!

احمد آریامنش در همدان به دنیا آمده و دارای مدرک استادی خط نستعلیق از انجمن خوشنویسان ایران و مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت شهرسازی است. وی در طی سالیان گذشته در نمایشگاه‌های بسیاری از جمله گالری‌های ساربان، والی، مژده، پردیس ملت، موزه معاصر، موزه امام علی، حراج تهران و … حضور داشته و آثارش در کشورهای بسیاری از جمله انگلستان، فرانسه، سوئیس، الجزایر، ایتالیا، ترکیه، روسیه، قزاقستان و آمریکا به نمایش در آمده است.

مجموعه حاضر منتخبی است از سری مجموعه‌های شخصی آریامنش که هر یک دارای زادگاه تئوری خاص خود است. وی به فراخور زمان، مکان و حال درون، وارد یکی از احوالات مجموعه‌هایش می‌شود و فضای مورد نظرش را از خیال به واقعیت به تصویر می‌کشد.

آریامنش معتقد است که آثارش را بر مبنای آمیختن از عشق و عقل بنا می‌کند، چون بر این باور است که انسان همواره با این ۲ پدیده در تعامل و تقابل است و گاهی در این رزم و بزم عقل برنده می‌شود و گاهی هم عشق … اصولاً دنیا پر است از عناصر متضاد. از شب و روز گرفته تا زشت و زیبا و پست و بلند و … تا عقل و عشق …!!

آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه، جدیدترین تجربه‌های این هنرمند در نقاشی و حروف نگاری بوده که بسیار به فضای نقاشی نزدیک است.

علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۹ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند، لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا ۴ تیرماه ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«پس از پنجاه» به نیاوران رسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید