آخرین خبر

یاد راوی «قصه‌های خوب» با نمایشگاهی در خانه هنرمندان زنده می‌شود

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایشگاه تصویرسازی «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» به همت انجمن تصویرگران ایران و به یاد زنده‌یاد مهدی آذریزدی از ۱۰ الی ۲۰ تیر در گالری‌های ممیز، زمستان و سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

آئین افتتاحیه این نمایشگاه روز جمعه ۱۰ تیر ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن شهناز برگزار خواهد شد.

همزمان با این رویداد، خانه هنرمندان ایران میزبان برنامه‌های جنبی دیگری در راستای بزرگداشت زنده‌یاد مهدی آذر یزدی خواهد بود.

نشست تخصصی یک روزه شورای کتاب کودک با حضور کارشناسان حوزه ادبیات کودک و نوجوان روز پنجشنبه ۱۶ تیر از ساعت ۱۰ الی ۱۹ در سالن شهناز برگزار خواهد شد.

کارگاه‌های یک روزه تصویرگری ادبیات کهن نیز به همت انجمن تصویرگران در روزهای شنبه یازدهم، دوشنبه سیزدهم و سه‌شنبه چهاردهم تیر از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

نمایش فیلم مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به کارگردانی سید هادی موسوی از دیگر برنامه‌های بزرگداشت زنده‌یاد آذر یزدی است که روز سه‌شنبه ۱۴ تیر از ساعت ۱۸ در سالن شهناز به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایش آثار و کارگاه‌های گروه ترویج خواندن شورای کتاب کودک نیز از دیگر برنامه‌های این رویداد است که ۱۳ تا ۱۸ تیر از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در کتابکده قصه و افسانه برگزار می‌شود.

مهدی آذریزدی از نویسندگان سرشناس و جریان‌ساز حوزه ادبیات کودک و نوجوان در ایران بود که روز ۱۸ تیر ۱۳۸۸ در سن ۸۷ سالگی دیده از جهان فروبست.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “یاد راوی «قصه‌های خوب» با نمایشگاهی در خانه هنرمندان زنده می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید