آخرین خبر

هنرمندان اتیسم، سندروم دان و سی پی به صحنه می‌روند

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی پروژه، عالم نتاج موسس گروه «مهر و ما» گفت: کنسرت گروه «مهر و ما» پنج شنبه ۳۰ تیر سال جاری در سالن جلیل شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود که این گروه متشکل از افرادی است که اتیسم، سندروم دان و سی پی هستند.

موسس گروه «مهر و ما» افزود: این گروه بهمن ماه سال گذشته در سالن جلیل شهناز به اجرای برنامه پرداختند که این کنسرت با استقبال مخاطبان مواجه شد و قرار است کنسرت های این گروه در تابستان ادامه یابد زیرا کنسرت های قبلی مورد توجه بسیاری از هنر دوستان قرار گرفته است.

 

وی گفت: این هنرمندان از لحاظ آمادگی به حدی رسیده اند که فقط دو ماه برای هر کنسرت تمرین می کنند و هر روز که می گذرد بیشتر به توانایی های آنها پی می بریم. این بچه ها واقعاً باهوش و هوشیار هستند و خیلی خوشحالیم که کنسرت های آنها مورد توجه قرار گرفته است.

 

نتاج در معرفی گروه اجرایی کنسرت بیان کرد: امیر شیرزادی، امیر محمد کمالی، بهنام جلالی، بهزاد جلالی، محمد زرینی خواه، امین حاجیان، میعاد عرب، مهدی رحم دل، بهاره فرشباف، داریوش چهار دلی، سمیرا آتشران، شادی شیخ محمدزاده، عطیه کتابچی، ماندانا صفوی، مریم قانعی، نازنین ایزد پناه، نرگس روشن اخگر، نسترن پور مقدم، نیلوفر روحانی اعضای گروه «مهر و ما» هستند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هنرمندان اتیسم، سندروم دان و سی پی به صحنه می‌روند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید