آخرین خبر

رویداد “هم‌افزایی مُدیریت ایران” حلقه وصل مدیران و مجموعه‌های مردم نهاد است

به گزارش آوای ایرانیان، ستاد خبری نخستین رویداد «هم‌افزایی مُدیریت ایران ۱۴۰۱»، نخستین رویداد «هم‌افزایی مُدیریت ایران ۱۴۰۱» به همت نهاد ریاست‌جمهوری، ۲ الی ۴ مردادماه و با حضور هزار مجموعه‌ی مردم‌نهاد در مصلی تهران برگزار می‌شود. هدف اصلی از برگزاری این رویدادِ ملی، ایجاد زیرساختی برای آشنایی، ارتباط و همکاری مدیران کشور با موسسات، شرکت‌ها و مجموعه‌های مردمی است.

مجتبی حبیب الهی دبیر اجرایی رویداد « هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱» درباره اهداف برگزاری این رویداد می‌گوید: رویداد هم‌افزا حلقه‌ی وصلی میان شرکت‌های دانش‌بنیان، صنایع خلاق، مؤسسات و مجموعه‌های مردمی با مسؤلان است. این رویداد در اولین دوره برگزاری خود ضمن ارائه یک پلتفرم دیجیتال جهت معرفی تمام مجموعه‌های مردمی به مسئولان و شرکت‌های تخصصی قصد دارد تا جلوه‌ای از هزاران شرکت ثبت‌نام شده در این سامانه را در مصلی امام خمینی پیش چشم مسئولان کشور قرار دهد.

او ادامه می‌دهد: «امروزه به دلیل چندبعدی شدن مشکلات کشور نیازمند مدیران هوشمند و جهادی هستیم تا ضمن تحلیل ابعاد مختلف مسائل با نقش دادن به نهادهای مردمی اثرگذار از سد مشکلات کشور عبور کنند. وی تصریح کرد که در این رویداد مجموعه‌ای از بهترین شرکت‌های دانش‌بنیان، مؤسسات فرهنگی و نهادهای مردمی حضور خواهند یافت که در هشت موضوع کلان به ارائه راه‌کار، ایده و محصول خود جهت حل مسائل کشور می‌پردازند. این دسته بندی‌ها به این شرح است: فرهنگی، اجتماعی، رسانه-روابط عمومی-تبلیغات، بهداشت-سلامت-محیط زیست، آموزش و مشاوره، کارفرینی-اشتغال و مدیریت.

حبیب‌الهی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به چگونگی شناخت مسائل و مشکلات کشور اشاره می‌کند و می‌گوید: برای این کار نظام مسائل سی و یک استان کشور را تهیه کردیم که در قالب کتابی تهیه شده است. این کتاب حاصل ۶ ماه تحقیق و پژوهشِ کمیته تولید محتوای رویداد بوده است که ضمن بررسی اسناد بالادستی نظیر اسناد آمایش سرزمین، گزارش‌های دوره‌ای و سالیانه وزارت‌خانه‌ها و پژوهش‌ مراکز معتبر نظیر مرکز‌ پژوهش‌های مجلس در ۳۱جلد تهیه و در سایت هم‌افزایی مدیریت ایران بارگزاری گردیده است.

دبیر اجرایی رویداد «هم‌افزایی مُدیریت ایران ۱۴۰۱» درباره مسئولانِ حاضر در این رویداد می‌گوید: شخص رئیس جمهور، معاون اول، وزیران، استانداران، فرمانداران، مدیرکل‌ها و به طور کلی مدیران ارشد و میانیِ دولت در این رویداد حضور خواهند داشت. معاون اول رییس جمهور نیز در مراسم رونمایی از سامانه و پوستر رویداد در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ضمن ابزار حمایت خود و دولت سیزدهم از رویداد «هم‌افزایی مُدیریت ایران ۱۴۰۱» گفته بود که با اجرای این طرح استعدادها و ظرفیت‌های گروه‌های مردمی برای حل مسائل و چالش‌ها به مدیران اجرایی کشور معرفی می‌شود و امروز دولت باور دارد که تنها راهِ حل مشکلات کشور حضور مردم است.

او در پایان با اشاره به مزیت‌های این رویداد برای کشور، می‌گوید: هدف ما پایان دادن به فاصله میان مسئولان و نهادهای مردمی برای حل مشکلات کشور است. ما به دنبال این هستیم که در این رویداد از ظرفیت جوانان دغدغه‌مند و نخبگان کشور به منظور کاهش هزینه‌های حکمرانی و حل دائمی بسیاری مسائل به ظاهر لاینحل کشور استفاده نماییم و در این مسیر ضمن تشکر از اراده و حمایت دولت سیزدهم و با همراهی مدیران به این مهم دست خواهیم یافت.

رویداد «هم‌افزایی مُدیریت ایران ۱۴۰۱» از ۲ تا ۴ مرداد در مصلی امام خمینی(ره) و با حضور هزار مجموعه‌ی مردم‌نهاد برگزار خواهد شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رویداد “هم‌افزایی مُدیریت ایران” حلقه وصل مدیران و مجموعه‌های مردم نهاد است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید