آخرین خبر

برگزیدگان مسابقه نقاشی دانش‌آموزی «به رنگ خیال» معرفی می‌شوند

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از فرهنگسرای اندیشه، مسابقه نقاشی دانش‌آموزی «به رنگ خیال» با اولویت کشیدن نقاشی با موضوع ۱۳ آبان برگزار و طی آن بیش از یکصد اثر خلق شد.

همزمان با ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز، فرهنگسرای اندیشه مسابقه نقاشی «به رنگ خیال» را با مشارکت دبستان طلوع اسلام برگزار کرد. در این مسابقه نقاشی از دانش‌آموزان خواسته شد تا نقاشی‌های خود با موضوع گوناگون به ویژه اتفاقات و مناسبت‌های مهم روز ۱۳ آبان را زیر نظر مرتضی آسمانی و با تکنیک مداد رنگی روی کاغذ A4 آماده کرده و تحویل دهند. این مسابقه با استقبال خوب دانش‌آموزان همراه شد و بیش از یکصد اثر توسط دانش‌آموزان آماده شد.

هم‌اکنون و به همت نگارخانه اندیشه، نمایشگاهی از نقاشی‌های منتخب دانش‌آموزان در این رویداد انتخاب شده و طی نمایشگاه «به رنگ خیال»، ۷۰ نقاشی منتخب در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مراسم معرفی و تقدیر از بهترین نقاشی‌های کشیده شده توسط دانش‌آموزان در این مسابقه، فردا چهارشنبه ۱۸ آبان ماه ساعت ۱۴ در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود. طی این مراسم قرار است از ۶ دانش‌آموز که بهترین آثار نقاشی را خلق کرده‌اند، تقدیر شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزیدگان مسابقه نقاشی دانش‌آموزی «به رنگ خیال» معرفی می‌شوند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید