آخرین خبر

«نورا» به گالری خانه عکاسان جوان رسید

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی خانه عکاسان، نمایشگاه عکس «نورا» در برگیرنده آثار ۸ عکاس جوان است که آثار خود را با موضوع نور، در این روزهایی که تیرگی بر هر چیز سایه افکنده، به نمایش خواهند گذاشت.

در این نمایشگاه آثاری از سیدمحمدحسن ابراهیمی، آهو اصولی، نرگس خوشنویسان، صفا رمضانی، آتنا شریفی، فانیذ شهمیرزادی، مهلا صاحبی و آزاده مؤذن جام، در گالری خانه عکاسان به نمایش در خواهند آمد.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: «رقص نور و سایه، سماع رنگ و نور، جوانه در جوانه پویش و جاودان در جودان زیبایی؛ نه آنکه ما خالقش باشیم که تنها انعکاس آن هستیم. هرچه زیبا و فریباست در هرجا و همه‌وقت آفریده اوست و ما کمی بیشتر تماشا کردیم، عمیق‌تر دیدیم و توانستیم با ابزار هنر عکاسی آن را به تصویر کشیم. آنچه بود و هست و همه‌مان ساده از کنارش می‌گذریم، ما که جان خود با نور شستیم، در رقص نورا، دیگرانی را فرا می‌خوانیم که اگر چشمان‌تان می‌طلبد: «بسم‌الله نور»

نمایشگاه گروهی عکس «نورا» آثار هنرمندان فارغ‌التحصیل خانه عکاسان جوان است که در تاریخ جمعه ۲۵ آذر ساعت ۱۷ افتتاح و تا دوم دی‌، ادامه دارد. گالری خانه عکاسان در خیابان ولیعصر، خیابان اسدآبادی (یوسف آباد)، خیابان چهارم، پلاک ۳، طبقه دوم واحد ۳ واقع است. این گالری روزهای شنبه تعطیل است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«نورا» به گالری خانه عکاسان جوان رسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید