آخرین خبر

اجرایی رایگان برای مخاطبان نخستین شب کنسرت «در هوای بی‌چگونگی»

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی کنسرت «در هوای بی‌چگونگی»، نخستین اجرای کنسرت «در هوای بی چگونگی» ۳۰ خرداد و دومین شب این اجرا چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ در فضای باز کاخ سعدآباد روی صحنه رفت.

کنسرت در «هوای بی‌چگونگی» با پرفورمنس همراه است و اجرا در فضای باز برگزار می‌شود و آماده‌سازی صحنه، نور و صدا، بسیار دشوار و زمان‌بر بود و هنرمندان و عوامل مختلف این کنسرت از چند روز پیش به طور شبانه‌روزی مشغول آماده‌سازیِ مقدمات این اجرا بودند.

همچنین چیدمان تماشاگران در این اجرا استاندارد بالایی دارد و زحمات بسیاری برای این امر کشیده شده است و تقریبا تمام تماشاگران از دید و اشراف کافی به صحنه برخوردارند.

در بخشی از اجرای شب اول، به علت تداخل فرکانس سیستم میکروفن‌های بیسیم با امواج رادیوییِ موبایل‌ها، اجرا برای چند دقیقه متوقف و پس از رفع نقص فنی، اجرا بار دیگر از سرگرفته شد.

به علت رخ دادن این مشکل و وقفه‌ای که در اجرا رخ داد، سهراب پورناظری در بخشی از کنسرت اعلام کرد: امیدوارم به زودی یک شب اجرای رایگان برای مخاطبان این سانس از برنامه برگزار کنیم. ممکن است این کار را پس از ماه محرم و صفر انجام دهیم.

علی قمصری هم در صحبت‌هایی کوتاه گفت: من هم امیدوارم به زودی در اجرایی رایگان در خدمت مخاطبان این سانس باشیم.

کنسرت «در هوای بی چگونگی» کاری مشترک از سهراب پورناظری و علی قمصری با حمایت «داریا همراه» و در فضای باز کاخ سعدآباد برگزار می‌شود. این اجرا که با استقبال ویژه مخاطبان همراه شده شب گذشته – چهارشنبه ۳۱ خرداد، ۲ اجرای موفق را پشت سر گذاشت.

این کنسرت امشب پنجشنبه یکم تیر، جمعه دوم تیر،‌ شنبه سوم تیر و سه‌شنبه ۶ تیر در مجموعه کاخ سعدآباد روی صحنه خواهد رفت.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرایی رایگان برای مخاطبان نخستین شب کنسرت «در هوای بی‌چگونگی»”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید