آخرین خبر

«حریر چشم‌هایش» در بهارک دیدنی می‌شود

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از مشاور رسانه نگارخانه بهارک، نمایشگاه گروهی نقاشی «حریر چشم‌هایش» با مجموعه آثاری از ۸ هنرمند نقاش، ساعت ۱۷، روز جمعه، ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور پدیدآورندگان آثار در نگارخانه بهارک افتتاح خواهد شد.

پیام جعفری، مریم دایی علی، پریسا سماواتیان، داریوش شاملو، مینا شیرازی راد، فاطمه شعرانی، ترانه قضاتی و طاهره یونسی، شرکت‌کنندگان در این رویداد هستند.

در بیانیه هنری «حریر چشم‌هایش» به قلم پیام جعفری چنین آمده است: «ناراحت و خیره، علت‌های نهفته ی فاعلی و صوری مان، ذوق ها و نورها، عشق‌ها و حضورها، فشرده و خاموش، پشت نگاه‌های نرم و ابریشمی و گذشته گرایِ ما، متبلور شده. رویدادها، به منزله ای از ابژه‌های ناقص درک می شوند، و در کُلیتش، آن را نمی‌بینیم. به دنبال، و منتظرِ صورت، به مثابه‌ تحقق کامل یک پدیده نورانی هستیم!

نگاهِ سفتِ گذشته، حریر چشمهای آیندگان را ندیده!»

بعد از درگذشت حسین کاشیان هنرمند نگارگر و خط نقاشی ایران، تعدادی از شاگردان وی با تشکیل گروه تجسمی «کاشی» فعالیت گروهی هنری خود را آغاز کردند.

نمایشگاه گروهی نقاشی «حریر چشم‌هایش»، از روز شنبه، ۲۲ تا روز چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت سال جاری، از ۱۷ الی ۲۰ پذیرای هنردوستان است. نگارخانه بهارک در میدان ونک، ده ونک، کوچه شهید صابری، پلاک ۱ واقع شده است.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«حریر چشم‌هایش» در بهارک دیدنی می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید