آخرین خبر

«شاخه ای در دست باد» راهی بازار شد

خبرگزاری آوای ایرانیان: آلبوم موسیقی «شاخه ای در دست باد» به خوانندگی کامران مرتضوی و از سوی موسسه‌ی «سی‌لحن باربد» وارد بازار موسیقی شد.

به گزارش آوای ایرانیان، این اثر که بر اساس اشعاری از شاعران معاصر خلق شده است، اشعاری از رهی معیری، گلچین معانی، پمان بختیاری، شفیعی کدکنی، اسماعیل فرزانه، حامد حسینخانی و سمانه بابایی را در دل خود دارد.

صبح خنده‌ها،خوب نگاهش کردم، آواز دشتی با پیانو، گل ناز، تو مرو، میهن مهر و شاخه‌ای در دست باد قطعاتی هستند که در این آلبوم خواهیم شنید.

«شاخه ای در دست باد» روی نغماتی از پیمان خازنی و در قالب موسیقی ارکسترال تدوین شده است که علاوه بر برخورداری و بهره مندی از شاخصه‌های موسیقی ملی، سعی دارد از تازگی‌های شعر معاصر به نفع موسیقی ملی بهره ببرد.

این اثر یکی از آخرین آثاری‌ست که زنده یاد علیرضا خورشیدفر در آن به هنرنمایی پرداخته است.

میثم مروستی، پدرام فریوسفی، میلاد عالمی، عمادرضا نکویی(ویولن و آلتو)، آتنا اشتیاقی(ویولنسل)، علیرضا خورشیدفر(کنترباس)، پیام سوری(پیانو)، سهراب بابکی(فلوت)، میرامیر میری و حمیدرضا یوسفی(پرکاشن)، مسلم علیپور(کمانچه)، بهزاد رواقی (سه تار)، پویا سرایی(سنتور)، پیمان خازنی(تار) و شایان یزدی زاده(تنبک) نوازندگان آلبوم شاخه‌ای در دست باد را تشکیل می‌دهند.

این اثر از امروز در تمام مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی در دسترس عموم است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “«شاخه ای در دست باد» راهی بازار شد”

  1. ايوب غلامي نژاد گفت:

    جناب آقای کامران مرتضوی ، باسلام وعرض ادب با غرور وافتخار آلبوم شمارا گوش کردم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید