آخرین خبر

تاریخ دقیق تور خارجی حسین علیزاده و علیرضا قربانی مشخص شد

خبرگزاری آوای ایرانیان: اولین همکاری حسین علیزاده موسیقیدان برجسته موسیقی ایران با علیرضا قربانی در دو بخش تورهای خارجی و داخلی برگزار خواهد شد.

به گزارش آوای ایرانیان، این کنسرت با سرپرستی و آهنگسازی استاد علیزاده و خوانندگی علیرضا قربانی از زمستان سال جاری آغاز می شود که دو گروه موسیقی «ضربانگ» و «هم آوایان» در این اجراها به نوازندگی و اجرای قطعات تازه ای از حسین علیزاده خواهند پرداخت.

برنامه اجرایی این کنسرت ها که کشورهای اروپایی برگزار می شود از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ در کپنهانگ دانمارک آغاز شده و تا ۱۶ نوامبر ۲۰۱۵ در زوریخِ سوییس خاتمه خواهد یافت و جدول دقیق این اجراها به این ترتیب می باشد: ۳۰ اکتبر ۲۰۱۵ (۸ آبان)-کپنهانگ دانمارک، ۳۱ اکتبر (۹ آبان) وین اتریش، ۱ نوامبر (۱۰ آبان) کلن آلمان، ۶ نوامبر (۱۵ آبان) فرایبورگ آلمان، ۷ نوامبر (۱۶ آبان) مانچن آلمان، ۸ نوامبر (۱۷ آبان) لندن، ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) بروسل، ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برلین آلمان و ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) زوریخ سوییس.

شایان ذکر است که در این برنامه‌های مشترک، نوازندگان ترکیبی از گروهِ موسیقی «هم‌آوایان» و «ضربانگ» خواهند بود و به احتمال فراوان بعد از اجرای برنامه در اروپا، کنسرت‌هایی نیز در تهران و سایر شهرستان‌ها برگزار خواهند کرد. هنرمندان مطرح و سرشناس موسیقی کشورمان حسین علیزاده (آهنگساز، تار)، علیرضا قربانی (خواننده)، علی بوستان (شورانگیز)، سیامک جهانگیری (نی)، جاوید افسری (سنتور)، صبا علیزاده (کمانچه)، پژمان حدادی، بهنام سامانی و رضا سامانی (سازهای کوبه ای) در این اجراها به هنرنمایی خواهند پرداخت.
منبع: موسیقی ایرانیان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تاریخ دقیق تور خارجی حسین علیزاده و علیرضا قربانی مشخص شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید