آخرین خبر

واکنش حسن ریاحی به مدیریت نوربخش برای جشنواره موسیقی فجر

آوای ایرانیان: دبیر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر درباره ابلاغ حکم حمیدرضا نوربخش به عنوان مدیر جشنواره و غیبتش در جلسه ابلاغ حکم نوربخش اعلام کرد تا چند روز آینده اعلام موضع می‌کند.

حسن ریاحی در پاسخ به اینکه چرا در جلسه ابلاغ رسمی حکم مدیریت جشنواره موسیقی فجر حضور نداشته است، گفت: فعلا تمایلی برای پاسخ به این سئوال ندارم و بعد از گذشت چند روز و با در نظر گرفتن تمامی جوانب و بررسی شرایط نسبت به ماجرایی که اتفاق افتاده توضیحات لازم را ارائه می‌دهم.

وی در پایان بیان کرد: به طور حتم همه حقایق باید برای من روشن شود تا بتوانم به طور کامل مواضعم را درباره این موضوع اعلام کنم بنابراین ترجیح می دهم فعلا صبر کنم و بعد از بررسی موارد پیش آمده، اظهار نظر رسانه ای داشته باشم؛ چراکه در این فضا اصلا درست نیست که بخواهیم با هیجان نسبت به موضوعی به این مهمی واکنش نشان دهیم.

بعد از اعلام رسمی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر مشارکت نداشتن خانه موسیقی در جریان برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، حمیدرضا نوربخش خواننده و مدیر عامل خانه موسیقی به عنوان مدیر این دوره از جشنواره از سوی علی مرادخانی معرفی شد.

صبح روز دوشنبه ۲۳ شهریور ماه نیز حکم رسمی این هنرمند از سوی معاون هنری وزیر ارشاد با حضور سرپرست دفتر موسیقی، مدیر عامل انجمن موسیقی و مدیر عامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی و بدون حضور حسن ریاحی دبیر جشنواره به وی ابلاغ شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “واکنش حسن ریاحی به مدیریت نوربخش برای جشنواره موسیقی فجر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید