آخرین خبر

مرد دست نیافتنی سینمای ایران !

 مرد دست نیافتنی گیشه سینمای ایران !

مرد دست نیافتنی گیشه سینمای ایران !

فیلم عطاران، روایت یک زوج «دراکولا» با بازی دیدنی لوون هفتوان و ویشکا آسایش است. او دوراز چشم همسرش که از خوردن خون مردم منعش کرده، معتادان را می‌دزدید و خونشان را می‌مکد و از همین طریق معتاد می‌شود.

قانونسومین فیلم عطاران، روایت یک زوج «دراکولا» با بازی دیدنی لوون هفتوان و ویشکا آسایش است و از قضا لوون هفتوان اجازه ندارد، خون کسی را بخورد. او اما دور از چشم همسرش که از خوردن خون مردم منعش کرده، معتادان را می‌دزدید و خونشان را می‌مکد و از همین طریق معتاد می‌شود.

همزمان با اکران «دراکولا» تازه ترین فیلم سینمایی رضا عطاران، این بازیگر کشورمان در حال تبدیل شدن به پرفروش‌ترین چهره گیشه سینمای ایران در یک سال است؛ اتفاقی که با اکران سومین فیلم با بازی عطاران در سال پیش روی، تحقق خواهد یافت و موقعیت دست نیافتنی را برای این بازیگر سینمای کشورمان فراهم خواهد ساخت.

به گزارش قانون به نقل از تابناک، رضا عطاران که پیش از این «خوابم می‌اد» (۱۳۹۰) و «ردکارپت» (۱۳۹۲) را ساخته بود و حالا در شرایطی که جذاب‌ترین بازیگر برای تماشاگران سینما محسوب می‌شود، اکران کمدی‌ تازه‌اش برای اکران عید فطر آغاز شده که از قضا بهترین فیلم کمدی است که پس از «نهنگ عنبر» در آن نقش آفرینی نیز کرده است.

سومین فیلم عطاران، روایت یک زوج «دراکولا» با بازی دیدنی لوون هفتوان و ویشکا آسایش است و از قضا لوون هفتوان اجازه ندارد، خون کسی را بخورد. او اما دور از چشم همسرش که از خوردن خون مردم منعش کرده، معتادان را می‌دزدید و خونشان را می‌مکد و از همین طریق معتاد می‌شود. این تازه شروع داستان است و سلسله وقایعی که در «دراکولا» رخ داده، احتمالاً گیشه سینما را منفجر می‌‌کند و پس از انتقال اکران از گروه آزاد به گروه کوروش، فروش این فیلم همچون «من سالوادور نیستم» سرعت خواهد گرفت.
در خلاصه داستان «دراکولا» یک سکانس از دیالوگ‌های عطاران در مخفیگاه دراکولا ذکر شده است: «(با صدای آهسته) الو… سلام قربان… خوبین… آقا منو دزدیدن… بله… نمی‌شناسمشون… نه خیر سرکاری چیه… من چه می‌دونم چرا گوشیمو نگرفته… ۳۸ سال، سنمو چرا می‌پرسین؟… نمی‌دونم کجا… شما باید پیدام کنین… آقا من گوشی‌ام آیفونه… ردیاب دارد… نمی‌شه پیدام کرد؟… آقا اومد… من قطع می‌کنم…»؛ خلاصه‌ای که در واقع نخستین دیالوگ عطاران پس از انتقال با خانه دراکولاست!

ویشکا آسایش، لوون هفتوان، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظرعلیان، نیما راد، عباس محبوب، صادق حسنی، فروغ لسانی، فریده گل محمدی، محمد عدالت‌زاده، ژیلا دائی، علی مهربانی، محمود بیاتی، علی دوریش، سپیده جمالزاده و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی بازیگران سومین فیلم عطاران هستند و عطاران کوشیده در کنار کاراکتر خود، مجموعه‌ای جذاب از بازیگران را گرد آورد که احتمالاً لوون هفتوان بیش از دیگر کاراکتر‌ها انتظار مخاطبان را برآورده می‌سازد.

«دراکولا» پایان کار عطاران با گیشه سینما در سال ۱۳۹۵ نیست و حداقل یک فیلم دیگر با محوریت این بازیگر توانمند در سال پیش روی اکران خواهد شد: «نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا» به کارگردانی سامان مقدم. عطاران در «نهنگ عنبر» بسیار موفق ظاهر شده و این فیلم با وجود اکران محدود، دومین فیلم پرفروش سال ۱۳۹۴ شد و یک شگفتی را در گیشه رقم زد و حال تصور می‌شود علاوه بر مخاطبان «نهنگ عنبر»، گروه دیگری از مخاطبان عطاران نیز سراغ دنباله این فیلم بیایند.

اگر «دراکولا» بتواند موفقیت «من سالوادور نیستم» را در گیشه تکرار کند و «نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا» نیز مطابق با اعلام سازندگان این دنباله در سال جاری اکران شود، عطاران می‌تواند جایگاه پرمخاطب‌ترین بازیگر سینمای ایران را به دست آورد و رکورد پرفروش‌ترین بازیگر را در یک سال سینمای ایران به خود اختصاص دهد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مرد دست نیافتنی سینمای ایران !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید