آخرین خبر

«مجید یاسر» دچار حادثه شد

غفارمنش گفت: مجید یاسر بازیگر نمایش «پری» سرصحنه نمایش دچار ضرب دیدگی شد.

به گزارش آوای ایرانیان،  امیرغفارمنش کارگردان نمایش «پری» درباره حادثه ای که برای یاسر افتاد گفت: مجید یاسر هنگام اجرا دو شب گذشته زمانی که از سرسره پایین آمد کمرش دچار آسیب دیدگی شد و از دو شب گذشته خودم این نقش را بازی می کنم .

وی ادامه داد: امروز قرار است که پزشک معالج جواب قطعی بدهد که کمر یاسر دچار ضرب دیدگی است یا مو برداشته اگر ضرب دیدگی باشد با کمی استراحت دوباره به کار برمی گردد اما اگر تشخیص دیگری داشته باشد که نمی توانیم ایشان را روی صحنه داشته باشیم.

غفارمنش درباره بازی در این نقش گفت: در این شرایط مجبور بودم خودم نقش مجید را بازی کنم چون در تایم کم نمی توان از بازیگری خواست تا بازی کند و میزانسن راتغییر داد. باید ببینیم چه تشخیصی خواهند داد.

وی درباره ارتباط مخاطب با نمایش «پری» گفت: ارتباط خوبی مخاطب با کار برقرار کرده و برخی از مخاطبان برای بار دوم کار را می بینند و ابراز رضایت می کنند.

بنابراین گزارش،«پری» نمایشی است که در دوران قحطی رخ می دهد و در پی بسته شدن مکتب خانه توسط شاه و تبدیل آن به انبار غلات عده ای  به مطربی پناه آورده اند و بر حسب اتفاق به جشن دربار دعوت می شوند اما…

در این نمایش  امیر کربلایی زاده، مجید یاسر، سامان دارابی، یزدان فتوحی، مهدی زمین پرداز، کامبیز امینی، علیرضا مهران، فرزاد حاتمیان، محمد خداوردی، امیر حشمی، آرش دولتی و با حضور آزاده زارعی به ایفای نقش می پردازند.

یاسر در ایام نوروز سریال پربیننده «پادری» در کنار بهنام تشکر به ایفای نقش پرداخت.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«مجید یاسر» دچار حادثه شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید