آخرین خبر

روسای هیئت مدیره‌های هفت کانون خانه موسیقی

آوای ایرانیان: روسای هیئت مدیره هفت کانون تخصصی خانه موسیقی در جلسات اول با رای اعضا مشخص شدند.

 به گزارش آوای ایرانیان، پس از تعطیلات مرداد ماه خانه جلسات هیئت مدیره جدید کانون های تخصصی تشکیل شد که در جلسات اول ۷ کانون روسای هیئت مدیره و دیگر سمت های کانون ها مشخص گردیدند.

در اولین جلسه هیئت مدیره کانون نوازندگان سنتی داریوش پیرنیاکان به عنوان رئیس کانون، زیدالله طلوعی به عنوان نایب رئیس و بهداد بابایی به عنوان دبیر هیئت مدیره انتخاب شدند.

اولین جلسه کانون خوانندگان سنتی هم با حضور اعضای هیئت مدیره این کانون برگزار شد و در آن با رای اعضا هنگامه اخوان به عنوان رئیس کانون، نصرالله ناصح پور نایب رئیس،  قاسم رفعتی به عنوان سخنگو و مظفر شفیعی به عنوان دبیر هیئت مدیره کانون انتخاب شدند.

در کانون پژوهشگران با توجه به یکسان بودن رای دو نفر از اعضا ، محمدرضا فیاض به عنوان رئیس کانون(به مدت دو سال)، حمیدرضا عاطفی به عنوان نایب رئیس(رئیس دو سال دوم) و بهروز مبصری به عنوان دبیر جلسات برگزیده شدند.

در کانون نوازندگان کلاسیک فرزاد دانشمند به عنوان رئیس کانون، علی اکبر کردبچه به عنوان نایب رئیس و امیرپدرام طاهریان به عنوان دبیر اجرایی و سخنگوی کانون برگزیده شدند.

در کانون آهنگسازان با رای اعضای هیئت مدیره تقی ضرابی به عنوان رئیس کانون، وارطان ساهاکیان به عنوان نایب رئیس و علی بکان به عنوان دبیر و سخنگوی کانون انتخاب شدند.

نخستین جلسه هیئت مدیره کانون صدابرداران نیز تشکیل شد و در آن سوسن بخشایش به عنوان رئیس کانون، مهدی سالک اردستانی به عنوان نایب رئیس و علیرضا آزادگان به عنوان سخنگوی کانون برگزیده شدند.

در کانون ناشران هم  غلامعلی علمشاهی به عنوان رئیس کانون، صدرالدین حسین خانی به عنوان نایب رئیس کانون، علی عزیزی به عنوان دبیر کانون و محسن رجب پور به عنوان سخنگوی کانون انتخاب شدند.

انتخاب رئیس و دیگر سمت های کانون های خوانندگان کلاسیک، مدرسان و سازندگان ساز به جلسات آینده موکول شد.  پس از انتخابات کانون ها و مجمع عمومی خانه موسیقی، در مردادماه هیئت مدیره کانونها تعطیلات تابستانی داشتند و از هفته اول شهریور جلسات هیئت مدیره کانون های تخصصی آغاز شده است.

جلسات هیئت مدیره کانون های ده گانه طبق برنامه های اعلام شده در هر ماه برگزار می شود و بررسی آئین نامه عضویت، بررسی پرونده متقاضیان بیمه و عضویت در دستور کار قرار دارد و در صورت نیاز از متقاضیان آزمون عملی اخذ می گردد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روسای هیئت مدیره‌های هفت کانون خانه موسیقی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید