آخرین خبر

مهلت ارسال اثر به جشنواره مدرسه عشق‎ تمدید شد

آوای ایرانیان: دبیر اجرایی پنجمین جشنواره مدرسه عشق گفت: ۳۰ آذرماه، آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه جشنواره اعلام شده بود که با توجه به استقبال بی نظیر شرکت کنندگان، این زمان تا ۱۵ دی ماه جاری تمدید شد.

%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%ad%db%8c

احمد مداحی، دبیر اجرایی پنجمین جشنواره تولیدات فرهنگی هنری پایگاه های مقاومت بسیج با عنوان “مدرسه عشق” گفت: از آنجا که در پایگاه های مقاومت بسیج سراسر کشور آثار بسیار مناسبی به تولید میرسد، جشنواره مدرسه عشق با شناسایی و تقدیر از برگزیدگان به دنبال هویت بخشی، ارزشیابی و ایجاد انگیزه در میان پایگاه های مقاومت سراسر کشور است و به همین خاطر می توان گفت، «مدرسه عشق» یکی از متنوع‌ترین جشنواره‌های فرهنگی کشور است.

احمد مداحی گفت: امسال این جشنواره در بخش هنرهای تصویری و نمایشی؛ هنرهای تجسمی، نشر و کتاب، موسیقی و سرود و بخش ایده و فعالیت‌های پایگاهی برگزار می شود.

وی در ادامه ضمن تشریح شیوه های شرکت در جشنواره گفت: علاقه مندان در مدت تعیین شده می توانند به ۳ روش در این جشنواره شرکت کنند که تاکنون بیشترین استقبال مخاطبان از طریق سایت به آدرس www.madreseheshgh.ir  بوده است.

وی افزود: البته برای اینکه بتوانیم دامنه کار را گسترده تر کنیم دو روش دیگر از جمله ارسال پستی و مراجعه حضوری به دفاتر استانی و کشوری در نظر گرفته شد.

دبیر اجرایی جشنواره مدرسه عشق در خصوص استقبال شرکت کنندگان از پنجمین جشنواره مدرسه عشق گفت: جشنواره «مدرسه عشق» از سال ۹۱ تاکنون به صورت سالانه برگزار شده  و خوشبختانه در تمامی دوره ها استقبال بسیجیان از جشنواره چشمگیر بوده، به طوری که سال گذشته بیش از ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مدرسه عشق ارسال شد و پیش بینی ما این است که امسال بیش از ۲۰ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: امسال تمام فعالیت های فرهنگی هنری متداول پایگاه های بسیج سراسر کشور به عنوان یک قالب اصلی در جشنواره به رسمیت شناخته شده اند اما بخش هایی مانند سرود، تئاتر پایگاهی، آبروی محله، پوستر و … به این دلیل که مخاطب بیشتری را در بر می گیرند یا از این جهت که تاثیر بیشتری در مخاطب دارند به عنوان بخش های پرمخاطبی شناخته شده و مورد تاکید بیشتری قرارگرفته اند.

مداحی گفت: در این دوره در شیوه داوری تغییراتی ایجاد شده که بزودی همزمان با معرفی داوران توضیحات مفصل تری ارائه خواهد  شد، در کنار داوری های فنی و تخصصی، هم جنبه محتوایی و انقلابی آثار و هم جنبه  فنی و هنری آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دبیر جشنواره مدرسه عشق در پایان تاکید کرد: ۳۰ آذر ماه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره بود که با توجه به استقبال بی نظیر شرکت کنندگان، این مهلت تا ۱۵ دی تمدید شد.

مراسم تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری مدرسه عشق(تولیدات فرهنگی، هنری بسیجیان سراسر کشور)  اوایل اسفندماه جاری در تهران برگزار خواهد شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهلت ارسال اثر به جشنواره مدرسه عشق‎ تمدید شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید