آخرین خبر

پست معنادار چاوشی پس از برنامه دیشب “3ستاره” احسان علیخانی + عکس

آوای ایرانیان: دو شب پیش برنامه “سه ستاره” به اجرای آرش ظلی‌پور و احسان علیخانی ویژه عید ۹۶ از شبکه سوم سیما آغاز به کار کرد و میزبان هنرمندان زیادی بود.

در یکی از این شب‌ها احسان علیخانی در میان صحبت‌های خود گفت: ما خواننده‌های زیادی داریم اما کسی که زنده می‌خواند، خواننده واقعی است!

این صحبت که گویی به طعنه برای محسن چاوشی که این روزها بازار حاشیه صدایش نقل محافل است، بود. از همین رو هواداران دو آتیشه این خواننده به صفحات اجتماعی این دو مجری رفته و از خجالت آنها درآمدند به طوری که علیخانی در شب دوم بخش نظرات اینستاگرام خود را بست.

البته جریان به همینجا به اتمام نرسیده و مجری “ماه عسل” شب گذشته جوابیه‌ای برای این هواداران در خلال صحبت‌هایش بیان کرد.

او گفت: من بدون آنکه متوجه بشوم آرش (ظلی پور) چه گفته است، در ادامه صحبت‌هایش نکته‌ای را بیان کردم که به نظر طرفداران محسن چاوشی خوش نیامد و احساس کردند که منظور من محسن است، درحالی که من اصلا چنین قصدی نداشتم. من و محسن باهم رفیق هستیم، اولین تیتراژی که من در تلویزیون ساختم سال ۹۰ بود و با محسن چاوشی همکاری کردم و واقعا هم کار بسیار فوق العاده‌ای بود.

وی افزود: محسن من را در استودیو شخصی‌اش دعوت کرد و از من نظر خواست تا کار را به چه نحوی بخواند که بهتر شود. ما باهم رفیق هستیم و نان و نمک هم را خورده‌ایم و هیچ وقت از این کارها نخواهم کرد.

این مجری تلویزیون همچنین خطاب به هواداران هم گفت: شما که خودتان طرفدار محسن هستید چرا اینقدر سروصدا می‌کنید، اگر یک چیزی را قبول دارید که دیگر نیازی به این فحاشی‌ها نیست. خوب است که نقدپذیر باشیم؛ یک نفر آن سر دنیا نقدی به این مسئله دارد، به هرحال بزرگ‌تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می کند، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.

صحبت‌های دیشب علیخانی در حالی بیان شد که در همان ساعت محسن چاوشی با انتشار پستی در اینستاگرام خود کنایه ای به این داستان زد.

اینستاگرام

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پست معنادار چاوشی پس از برنامه دیشب “۳ستاره” احسان علیخانی + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید