آخرین خبر

تست گریم هانیه توسلی در ۲۳ سالگی/ عکس

آوای ایرانیان: هانیه توسلی با انتشار عکسی قدیمی از خود، از روز تولدش گفت و درباره تجربیاتی که در این سال‌ها در زندگی کسب کرده است، نوشت.

 به گزارش آوای ایرانیان، هانیه توسلی، عکسی از خود در فیلم «گاهی به آسمان نگاه کن» ساخته کمال تبریزی را در اینستاگرام منتشر کرد و از روز تولدش گفت.

این بازیگر در توضیح عکس نوشت: «اینجا در این عکس بیست و سه ساله‌ام. تست گریم «گاهى به آسمان نگاه کن»؛ پاییز سال ٨١. حسرتى براى بازگشت به گذشته نیست. نگاه شیطنیت آمیز و این لبخند هنوز گاه گاهى پیدا مى‌شود. زندگى رو به جلو مى‌پروراند و مى‌شوراند و رو به جلو هل مان مى‌دهد. رشد مى‌کنیم با رنج و لذت. یاد مى‌گیریم. چه چیزى در این جهان هستى مهم‌تر از یاد گرفتن و رشد کردن پیدا مى‌شود؟ زندگى یعنى زنده بودن. توقف از هر نوعى، سکون است و فرو رفتن.

هنوز با همین چشم‌ها با شیطنت و شگفتى دنبال کشف رازهاى جهانم. مثل بچه‌ها. هنوز از دیدن یک برگ و انعکاس نور بر روى آب به شوق مى‌آیم. رشد با درد رنج همراه است. امتحان! مى‌دانم. دردش را بارها کشیده‌ام، اما زندگى جادوست. جادوى جاودانه دوارى که مدام در حال خلق است و در هرچیزى نشانه نو بودنش را به رخ مى‌کشد. با هر طلوعى، با هر نسیمى و تکان برگى، با هر بهارى، با هر دانه برفى. با هر تولدى و با هر مرگى که تحولى است جذاب که شروعى مهم است.

امروز تولد من است. سال و ماه و گردش روزگار. خوشحالم؟ غمگینم؟ شاید هر دو. باید پیش رفت و خلاق بود و ساخت. در این سى و هشت سال روح و فکر و مغزم پر از خاطره و نقاط درخشان ماندگار است. کتابها و آدم‌ها و لحظه‌هاى تاثیر گذار زندگى‌ام شده من. هویت من همه  آن چیزهایى است که از جهان هستى کشف کرده ام. هنر نامحدود است چون خلاقیت نا محدود است چون انسان با دم پروردگارى اش نامحدود است. پس نا امیدى و سکون بر خلاف جهت طبیعت است. ممنونم از تک تک کسانى که تولدم را تبریک گفتند. ممنون از لطف و مهرتان.زنده باد زندگى و مرگ که معنى از هم مى‌گیرند.»

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تست گریم هانیه توسلی در ۲۳ سالگی/ عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید