آخرین خبر

«خنیاگر آسمانی» با «بگو کجایی» رونمایی می شود

مراسم رونمایی از کتاب خنیاگر آسمانی«کتاب زندگینامه و آثار مجید وفادار» بهمراه رونمایی از آلبوم «بگو کجایی» با حضور محمد معتمدی، خواننده آلبوم و دیگر عوامل و دست اندرکاران این اثر برگزار می شود.

به گزارش رسانه آوای ایرانیان: براساس این گزارش، این برنامه به همت شرکت شیناتک «گروه هنری موزاوی» پنج شنبه ۲۳شهریورماه از ساعت ۱۷ در تالار سوره حوزه هنری با حضور محمدمعتمدی، خانواده مجید وفادار، اهالی فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است آلبوم «بگو کجایی» بازخوانی جاودانه های استاد مجید وفادار می باشد که ۹ شهریورماه سال جاری در برج میلاد تهران پس از ۵۰ سال توسط محمد معتمدی و با همراهی ارکستر «نیایش» و حمایت شرکت شیناتک«گروه هنری موزاوی» در راستای حمایت، هویت بخشی و زنده نگهداشتن موسیقی اصیل ایرانی به روی صحنه رفت.

همچنین کتاب خنیاگر آسمانی، زندگینامه و آثار مجید وفادار است که با نظارت خانواده وی برای نخستین بار چاپ و روانه بازار نشر موسیقی گردیده است.

از جمله برنامه های حاشیه ای این مراسم آئین جشن امضای آلبوم بگو کجایی توسط محمد معتمدی بوده که قرار است پنج شنبه ۲۳ شهریورماه سال جاری از ساعت ۱۷ در تالار سوره حوزه هنری برگزار شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«خنیاگر آسمانی» با «بگو کجایی» رونمایی می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید