آخرین خبر

رضا صادقی در “من و شما”: از محمد علیزاده گله دارم!

آوای ایرانیان: جدیدترین قسمت برنامه “من و شما” با حضور رضا صادقی و گوهر خیراندیش رو گذشته روی آنتن شبکه شما رفت.

به گزارش  آوای ایرانیان، جدیدترین قسمت برنامه “من و شما” با اجرای آرش ظلی پور در حالی روی آنتن شبکه شما رفت که با حضور رضا صادقی، خواننده پاپ و گوهر خیراندیش، بازیگر سینما، اتفاقات جالبی رقم خورد.

رضا صادقی، در ابتدای برنامه در خصوص سالگرد درگذشت مرتضی پاشایی و اینکه چرا مانند بسیاری از خواننده ها در روزهای پایانی زندگی پاشایی در کنارش نبوده، گفت: من چند بار بیشتر مرتضی را ندیده بودم و مرتضی خیلی احترام ویژه ای برای بزرگتر و پیشکسوت خود قائل بود و به نظرم شایسته نبود که با دردهای مرتضی عکس یادگاری بگیرم

وی ادامه داد: دوست داشتم من و مرتضی پاشایی زمانی باهم عکس بگیریم که نشسته باشیم باهم چای بخوریم ولی دیگر خیلی گستاخی بود این چنین حرکتی را بخواهم در اوج بیماری مرتضی پاشایی انجام بدهم، آدمها در این جایگاه که بخواهند با درد کسی، درمان خودشان را پیدا کنند دچار یک افولی میشوند که خیلی محسوس است.

صادقی در خصوص اینکه گفته میشود، خواننده های پاپ ارتباط خوبی با یکدیگر ندارند، گفت: اتفاقا خواننده ها با یکدیگر خوب هستند اما از هم خیلی دور هستند و این دوری هم به علت حاشیه های اطراف خواننده ها است.

وی درباره اظهار نظر قدیمی اش در خصوص سیروان خسروی که گفته بود “آهنگسازی و تنظیم کنندگی سیروان را بیشتر از خوانندگی اش قبول دارد” گفت: سیروان در موزیک و تنظیم، خودش را در مسیری قرار داده که فرسنگ ها در سبک خودش از خیلی ها جلوتر است و در خوانندگی هم بر اساس موزیک خودش میخواند، نمیدانم چرا در جامعه ما بیان سلیقه باعث اتفاق های ویژه ای میشود و گفتن سلیقه شخصی، اتفاق بدی نیست زیرا من نمیتوانم همه آدم ها را راضی نگه دارم.

وی ادامه داد: خواننده هایی چون بهنام بانی، سینا شعبانخانی و احسان خواجه امیری امروزه بلیت های کنسرتشان خیلی زود به فروش میرود و من به عنوان یک همکار لذت می برم زیرا زمانی که” sold out ” مد نبود من در سعدآباد کنسرت داشتم که مردم با لطف شان به خاطر کمبود صندلی، حتی روی درخت نشسته بودند و من خیلی لذت میبردم و الان هم زمان آن رسیده که از لذت دوستانم لذت ببرم.

صادقی گفت: بزرگترین افتخارم این است که سال ۷۵ در کلوپ ساحلی بندرعباس کیبورد میزدم و میخواندم و تا الان هم میخوانم و کنسرت برپا میکنم و از سویی دیگر وقتی می بینم کنسرت فلان خواننده با استقبال مواجه میشود، لذت میبرم چون این خواننده ها حرمت میفهمند و از سویی شعر و موزیک خوب انتخاب میکنند که این موضوع برای موسیقی جای خوشحالی دارد.

صادقی در ادامه در خصوص اینکه شنیده شده با محمد علیزاده اختلاف و یا مشکلی دارید، گفت: با محمد علیزاده مشکل ندارم ولی گله دارم، برای من محمد علیزاده، علیزاده الان نیست، ما با یکدیگر رفت و آمد داشتیم اما محمد علیزاده یک بار زنگ نزد که بگوید، برادر بزرگم من این کار تو را خواندم و از سویی انگار وقتی هم به علیزاده گفته شده که شاید رضا صادقی از اینکه کارش را خوانده ای ناراحت شود، گفته این کار فلکلور بوده که من خواندمش اما این اثر را من ساخته ام و خوانده ام و دوست داشتم محمد علیزاده با یک تماس ساده به من بگوید که کار تو را خوانده ام و من لذت ببرم از اینکه محمد علیزاده یکی از آثار من را بازخوانی کرده است.

وی ادامه داد: در اینجا میخواهم یک گله ای هم از صداوسیما بکنم چرا حکمی که دادگاه در غیاب بنده در خصوص شکایت جناب سرافزار صادر کرده بود را در بخش خبری ٢٠:٣٠ اعلام کردند زیرا پس از اینکه ما به دادگاه رفتیم و این قضیه حل شود آیا بخش های خبری، خبر رفع این معضل را هم پخش میکنند؟

صادقی درپاسخ به این پرسش که چرا بعد از یک دوره برپایی کنسرت ها و آلبوم های موفق یک مدتی رضا صادقی کمرنگ شده بود ، گفت: موافق نیستم، رضا صادقی نه کمرنگ شده بود و نه “بی رنگ” بلکه یک شخصی که بنده خیلی بهش بها داده بودم باعث اتفاق هایی شد که من مدتی کارم فقط دادگاه رفتن وجواب دادن بخاطر چک هایی بود که جعل شده بود و یک سال و نیم جهانم از دست رفت.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی باید رخ دهد که لباس مشکی را از تنت بیرون بیاوری ، گفت: شاید در طول زندگی دو بار این اتفاق بی افتد و آن هم روز جشن عروسی دو تا دخترانم است.

صادقی در واکنش به پیشنهاد آرش ظلی پور درباره فروش پیراهن مشکی خود به نفع زلزله زدگان و پوشیدن پیراهن سفید گفت: همیشه گفته ام، مردم را دوست دارم ولی یک وقت هایی هم باید ثابت کنم اگر قرار بر این است که فروش پیراهن مشکی من برای مردم مظلوم کرمانشاه هزینه شود، من پیراهنم را میدهم و سفید میپوشم.

در بخش دیگری از برنامه ، گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون مهمان برنامه “من و شما” بود که این بازیگر درباره شرایط کاری خود گفت: اگر بگویم پول برایم مهم نیست شعار دادم ولی به شهادت ١٢٠ فیلمی که بازی کردم اگر تهیه کننده ای گفته باشد پول ندارم گفتم باشه چون “نه گفتن “خیلی برایم سخت است زیرا در این سن و سال دنبال اعتدال و آرامش هستم و مثل دوران جوانی خیلی دنبال ستیز نیستم.

وی در ادامه در خصوص اینکه “رک گویی” تا چه انداره به وی لطمه زده گفت: خیلی لطمه زده، برایم حبس بریده اند ، ممنوع الکار شده ام اما نترسیدم چون توانایی این که کنار بازیگری هم کارهای دیگری انجام بدهم را دارم .

خیراندیش در ادامه در پاسخ به این پرسش که “مجرد بودن شما در سینما بعد از فوت مرحوم اسماعیلخانی چقدر شما را اذیت کرد؟” گفت: اولش خیلی لطمه دیدیم حتی بلد نبودم بروم بانک پول آب و برق را پرداخت کنم چون همه چیز دست ایشان بود در جنبه های اقتصادی اصلا وارد نیستم ولی خداروشکر تا حالا همه با من خوب رفتار کردند و مشکلی ندارم.

وی ادامه داد: وقتی کار، فرزندان و دوستان میتوانند بخش های مجردی ام را پر کنند، خیلی خوب است ولی هر کسی همدم، مونس و هم تراز خودش را پیدا کند حتما باید ازدواج کند من هم فرزندانم سرو سامان بگیرند، حتی در ۱۰۰ سالگی هم باشد ازدواج میکنم و اعلام رسمی میکنم.

وی درخصوص ایفای نقش در فیلم سینمایی “ارتفاع پست” حاتمی کیا گفت: برای بازی در ” ارتفاع پست”، مرحوم اسماعیل خانی ابتدا مخالف بود زیرا از آقای حاتمی کیا شناخت چندانی نداشت ولی بعد از ساخت فیلم، خیلی از سبک کار و شخصیت حاتمی کیا خوشش آمد، البته به نظرم در مورد “ارتفاع پست”  خیلی نامهربانی ها در جشنواره فیلم فجر شد زیرا این اثر در بخش های مختلف میتوانست جایزه بگیرد اما فقط به من جایزه دادند.

گفتنی است، برنامه «من وشما» جمعه‌ها ساعت ۱۴ با اجرای آرش ظلی پور و تهیه کنندگی هادی قندی بطور زنده روی آنتن شبکه تلویزیونی «شما» می‌رود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رضا صادقی در “من و شما”: از محمد علیزاده گله دارم!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید