آخرین خبر

سوت پایان مقدماتی هزارصدای سنتی

ساعت ۱۸ شنبه ۱۶ دی ماه، آخرین برنامه دور مقدماتی هزارصدای سنتی برگزار می‌شود. پیش از این قرار بود آخرین برنامه دور مقدماتی در روز چهارشنبه ششم دی ماه برگزار شود اما به دلیل برنامه‌ای پیش‌بینی نشده به این روز منتقل شد.

به گزارش آوای ایرانیان، در این برنامه پیمان سلطانی به عنوان کارشناس آهنگسازی و نوازندگی، پری ملکی به عنوان کارشناس آواز و اسماعیل امینی به عنوان کارشناس شعر و ترانه به بررسی آثار گروه‌های شرکت‌کننده خواهند پرداخت و در پایان برنامه هم گروه برگزیده را معرفی خواهند کرد.

۱۶ دی همچنین زادروز استاد کریم صالح عظیمی‌ هم هست. به همین مناسبت امیر مداح، یکی از شاگردان این استاد آواز ایرانی با نوازندگی تار فرامرز کلانتری به عنوان خواننده مهمان آوازخوانی خواهد کرد.

یکی دیگر از مناسبت‌های دی ماه، یازده دی زادروز تولد استاد ایرج است. به همین مناسبت نیز، برنامه دی ماه به معیار آواز ایرانی، استاد حسین خواج امیری(ایرج) تقدیم خواهد شد.

بنابر اعلام آرش نصیری، مدیر و مجری برنامه هزارصدا، برنامه ۱۶ دی آخرین برنامه مقدماتی هزارصدای سنتی‌ست و در دو برنامه باقی مانده بخش سنتی هزارصدا، چهارم بهمن ماه و دوم اسفندماه، نیمه نهایی این برنامه برگزار خواهد شد و دور نهایی برای انتخاب بهترین گروه نیز، فروردین یا اردی بهشت سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

هزارصدا برنامه ای برای معرفی چهره‌های تازه موسیقی ایرانی و موسیقی پاپ است که هر ماه دوبار در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سوت پایان مقدماتی هزارصدای سنتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید