آخرین خبر

ناصر ملک مطیعی و رضا رویگری در افتتاحیه نمایشگاه نقاشی + تصاویر

آوای ایرانیان: رحیم نوه‌سی از اساتید برجسته هنر رئال ایران در حالی آثار خود را در پس از ۱۰ سال در فرهنگسرای نیاوران روی دیوار برد که حضور گسترده و بی سابقه علاقه‌مندان هنرهای تجسمی، برجسته ترین نکته مراسم افتتاحیه بود.

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی آوانگارصوتی ، نمایشگاه آثار نقاشی استاد رحیم نوه‌سی روز گذشته ، ۲۹ دی ماه به همت موسسه فرهنگی آوانگارصوتی در گالری شماره ۱ فرهنگسرای نیاوران با استقبال گسترده مخاطبان هنرهای تجسمی افتتاح شد.

بنا براین گزارش، استقبال مخاطبان از مراسم افتتاحیه این نمایشگاه به حدی بود که اجراهای جشنواره موسیقی فجر در یکی از سالن های فرهنگسرای نیاوران را هم تحت تاثیر قرار داده بود و عبور و مرور مخاطبان به سالن های فرهنگسرای نیاوران در اغلب دقایق عصر روز گذشته به علت ازدحام جمعیت با مشکل مواجه شده بود.

بنا بر این گزارش در این نمایشگاه که  ۴۰ اثر از آثار نقاشی رحیم نوه سی با تکنیک رنگ روغن روی بوم و با سبک رئال در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است، برخی اساتید برجسته هنرهای تجسمی  و همچنین چهره‌های سرشناس سینما چون ناصر ملک مطیعی ، رضا رویگری و هادی کاظمی به همراه مجید ملانورزی(مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد) حضور داشتند.

رحیم نوه سی که از استادان هنر رئال ایران است در گفتگویی کوتاه در خصوص استقبال گسترده مخاطبان از نمایشگاه آثار خود گفت: انتظار حضور  قابل توجه ای از دوستداران هنرهای تجسمی را داشتم اما به واقع این حضور بی سابقه مخاطبان در افتتاحیه ، من را هم شگفت زده کرده و البته مسئولیت من را در ادامه مسیر فعالیت هنری ام چند برابر می‌کند.

به جرات میتوان گفت، مراسم گشایش نمایشگاه جدید رحیم نوه سی  در فرهنگسرای نیاوران، به لحاظ حضور گسترده  مخاطبان، یکی از خاص ترین و پرازدحام ترین افتتاحیه نمایشگاه های انفرادی هنرهای تجسمی طی چند سال اخیر محسوب میشود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ناصر ملک مطیعی و رضا رویگری در افتتاحیه نمایشگاه نقاشی + تصاویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید