آخرین خبر

صحبت‌های دردسرساز احسان علیخانی برای کامبیز دیرباز

برنامه عصر جدید، شب گذشته دو فینالیست خود را بر اساس آرای مردمی معرفی کرد.

به گزارش آوای ایرانیان، برنامه تلویزیونی «عصر جدید» امشب آرای مردمی دو فینالیست دیگر را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش گذاشت.

در مرحله نیمه نهایی این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

عصرجدید

تاکنون، محمد زارع و پارسا خائف از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده در این مسابقه پس از گذر از مراحل مختلف، به فینال رسیده اند.

در قسمت سوم مرحله نیمه نهایی داوران، گروه ریکو و سعید فتحی روشن را به عنوان برگزیده انتخاب کردند. همچنین در قسمت چهارم داوران فاطمه عبادی و گروه پیرامید را برگزیدند.

عصرجدید

در نهایت مردم با رای دادن به این چهار شرکت کننده، فاطمه عبادی چهار میلیون و ۶۰۳ هزار و ۴۴۰ رای و سعید فتحی روشن با چهار میلیون و ۲۳۴ هزار و ۱۴۱ را برای رسیدن به فینال انتخاب کردند.

عصرجدید

گفتنی است؛ مرحله نیمه نهایی برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روز‌های یکشنبه و دوشنبه پخش می‌شود. این برنامه با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود.

این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی روی آنتن می‌رود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “صحبت‌های دردسرساز احسان علیخانی برای کامبیز دیرباز”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید