آخرین خبر

حکم عجیب خواننده مشهور برای یک جشنواره سینمایی!

پرواز همای، خواننده، در حکمی عجیب و بی سابقه به عنوان مشاور هنری جشنواره فیلم مستقل خورشید منصوب شد.

به گزارش آوای ایرانیان، پرواز همای خواننده باسابقه گروه مستان که این روزها اپرای حلاج را به نویسندگی، آهنگسازی، خوانندگی و کارگردانی خود در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران به روی صحنه دارد، با حکم مهدی یارمحمدی دبیر هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید، به عنوان مشاور هنری این جشنواره منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

«به نام خدا

هنرمند مستقل و گرانمایه جناب آقای پرواز همای

با سلام و احترام؛

پیرو برگزاری موفق شش دوره پیشین جشنواره فیلم مستقل خورشید، برآنیم تا هفتمین دوره این جشنواره را همچون دوره های پیشین به عنوان رخداد ویژه سینمای مستقل تجربه گرای کشور برگزار نماییم.

این جشنواره مستقل اولویت خود را بر شناسایی، تقدیر و معرفی فیلمسازان و فیلم های مستقل، خلاق، هنری، پیشرو و تجربه گرا قرار داده است و تلاش می کند در جهت تأکید بر ضرورت گسترش تولید این آثار ارزشمند و معرفی این سینما به عنوان سینمای مبتنی بر اندیشه و خلاقیت گام بردارد و این راهی است که جشنواره خورشید برای معرفی فیلمسازان نخبه و آثار ارزشمند خردگرا و خلاق به عنوان تصویر صحیح از سینمای موثر و جریان ساز ایران به جامعه بین المللی دنبال می کند. از آنجا که برگزاری مطلوب هفتمین دوره این جشنواره، نیاز به همراهی، مشاوره و حمایت افراد فرهیخته، ارزنده، آگاه و توانمند دارد، با توجه به دانش، آگاهی و تجربیات ارزشمند شما، با نهایت احترام به عنوان «مشاور هنری هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید» منصوب می شوید. امید است در سایه عنایات خداوند و با همراهی شما، جشنواره ای در شان سینمای مستقل تجربه گرا کشور عزیزمان برگزار نماییم.»

این اتفاق که یک خواننده به عنوان مشاور هنری جشنواره‌ای سینمایی منصوب شود در نوع خود عجیب و البته قابل توجه است و باید دید انتخاب یک خواننده به عنوان مشاور این جشنواره سینمایی با چه توجیهی صورت گرفته و پرواز همای قرار است در چه زمینه‌ای به این جشنواره سینمایی مشاوره بدهد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حکم عجیب خواننده مشهور برای یک جشنواره سینمایی!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید