آخرین خبر

خوانندگی گروه «بانگ نو» در دماند

گروه موسیقی «بانگ نو» به سرپرستی نسترن هاشمی و خوانندگی علیرضا گلبانگ روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد ماه در سینما پرستو در شهر دماوند کنسرت می دهد.

به گزارش آوای ایرانیان، گروه موسیقی «بانگ نو» به سرپرستی نسترن هاشمی ساعت ۲۱ روزهای ۲۴ و ۲۵ مرداد در سینما پرستوی شهرستان دماوند به صحنه می‌رود.

بخشی از قطعات این کنسرت در دستگاه همایون است و بخشی از قطعات نیز از آلبوم «شعر زن» شامل «شعر زن» و «غبار» انتخاب شده است. در این کنسرت سه تصنیف جدید نیز برای مخاطبان اجرا می‌شود که شامل «خیال»، «من گر چنین» و «رؤیا» با اشعاری از حسین منزوی و هوشنگ ابتهاج است. تنظیم و آهنگسازی تمام قطعات نیز به عهده نسترن هاشمی است.

ساختار قطعات بر اساس ردیف موسیقی ایرانی است ولی به‌ صورت چندصدایی تنظیم شده است. در این اجرا ساز و آواز کم است و بیشتر قطعات ضربی و تصنیف اجرا می‌شود.

در این کنسرت علیرضا گلبانگ به‌ عنوان خواننده به اجرای برنامه می‌پردازد ضمن اینکه سام خواجه وند، فریما موفقی، آذین یوسفیان، وحید رستگاری، آناهیتا رمضانی، میلاد قریشی و سمر عراقی به‌ عنوان نوازنده حضور دارند.

گروه «بانگ نو» آخرین بار ۲۳ و ۲۷ خرداد امسال در فرهنگسرای ارسباران به صحنه رفت. در این کنسرت هنرمندانی چون حسین علیزاده، علی‌اکبر شکارچی و مریم سعادت به عنوان مهمان ویژه حضور داشتند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خوانندگی گروه «بانگ نو» در دماند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید