آخرین خبر

بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان 30 مهر انتخاب می‌شوند

سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان موعد برگزاری نوبت اول مجمع این انجمن برای انتخاب بازرسان را ۳۰ مهرماه اعلام کرد.

بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان 30 مهر انتخاب می‌شوند

«مقداد ذکی‌زاده» سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان گفت: نوبت اول مجمع عمومی سالانه دهمین دوره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان برای انتخاب بازرسان انجمن سه شنبه ۳۰مهرماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که نصاب لازم برای برگزاری این انتخابات در نوبت اول حاصل نگردد طبق اساسنامه نوبت دوم ۱۰ روز پس از موعد نوبت اول با حضور هرتعداد عضو برگزار خواهد شد و به این ترتیب نوبت دوم مجمع برای انتخاب بازرسان جدید ۱۱ آبانماه برگزار می‌شود.

ذکی‌زاده اظهار داشت: در نوبت اول علاوه بر انتخاب بازرسین جدید دو موضوع از جمله گزارش دبیرکل و دیگری گزارش بازرسین به اعضای مجمع در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: انجمن روزنامه نگاران مسلمان از اعضای مجمع دعوت کرد که در جلسه نوبت اول مجمع عمومی سالانه دهمین دوره  انجمن حضور به هم رسانند.

وی گفت: اعضای مجمع که علاقه مند به شرکت در این انتخابات هستند می توانند برای کاندیداتوری به محل انجمن مراجعه  و برای شرکت نام نویسی نمایند. علاقه مندان  می‌توانند از امروز تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۲۱  مهر ماه به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی روبروی سینما صحرا پلاک ۱۶۸ واحد ۱۴ نام خود را برای کاندیداتوری انتخابات بازرسان ثبت کنند.

سخنگوی این انجمن تاکید کرد: افراد متقاضی شرکت در انتخابات انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان باید مطابق اساسنامه، عضو پیوسته بوده و حداقل دو سال سابقه فعالیت در این انجمن داشته باشند.

بازرسان انجمن روزنامه نگاران مسلمان طبق اساسنامه هرساله توسط اعضای مجمع عمومی این انجمن انتخاب می شوند.

ارائه‌ معرفی‌نامه از رسانه‌ی محل کار، یک قطعه عکس‌، اصل کارت ملی و تقاضای کتبی، به هنگام ثبت نام کاندیدها ضروری است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان ۳۰ مهر انتخاب می‌شوند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید