آخرین خبر

برنامه آبان ماه «پردیس تئاتر شهرزاد» اعلام شد

به گزارش آوای ایرانیان ،سه نمایش جدید از هشتم آبان ماه و بعد از ایام شهادت در ماه صفر در«پردیس تئاتر شهرزاد» به صحنه می‌روند.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، نمایش آن دیگری به کارگردانی سمانه زندی نژاد از تاریخ یاد شده، هرشب در سالن ارکیده پردیس تئاتر شهرزاد در ساعت ۱۹ اجراهای خود را آغاز می‌کند.

نویسندگی آن دیگری بر عهده آرمین جوان بوده و تازه ترین نمایش سمانه زندی نژاد بعد از نمایش پر مخاطب اگه بمیری محسوب می‌شود. آزاده صمدی بازیگر اصلی این نمایش است و تمرین های این گروه نمایشی از مدت ها قبل آغاز شده است.

همچنین نمایش هرملین؛ دیوانه اسکاندیناوی به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری اجراهای خود را از تاریخ ۸ آبان در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز خواهد کرد.

این نمایش به داستان زندگی اریک هرملین شاعر و فیلسوف می‌پردازد. اریک هرملین یکی از پرکارترین و جدی‌ترین معرفان آثار ادبی فارسی در اروپای شمالی بوده و بسیاری از فعالیت‌های خود را هنگامی که در بیمارستان روانی در لوند می‌گذرانده انجام داده است.

در خلاصه داستان نمایش هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری آمده است: او در دیوانه خانه سن لارنس زندگی کرد و در طول این زمان اشعار بزرگترین شاعران فارسی زبان را به زبان سوئدی ترجمه کرد اما در عاقبت کار.

فرید سجادی حسینی، رابعه اسکویی، خسرو احمدی، رضا فیاضی، ندا مقصودی، بیژن افشار بازیگرانی هستتند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین نمایش باگ به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آریان به مدت ۱۵ شب در سالن صنوبر پردیس شهرزاد به صحنه خواهد رفت. این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و یک گروه جوان این اثر نمایشی را به صحنه خواهند برد. طبق برنامه ریزی های انجام شده نمایش باگ هرشب ساعت ۱۸ در پردیس شهرزاد اجرا خواهد شد.

نمایش‌های هرکسی یا روز می میرد یاشب؛ من شبانه روز به کارگردانی سجاد افشاریان تا پایان آبان ماه بر صحنه باقی خواهند ماند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برنامه آبان ماه «پردیس تئاتر شهرزاد» اعلام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید