آخرین خبر

اجرای کنسرت «علی رهبری» و دان زو ستاره مشهور چینی در شهر ازمیر

بنا به دعوت مرکز هنری احمد سایگون در شهر ازمیر کشور ترکیه، روز جمعه هشتم آبان ماه علی رهبری به همراه دان زو نوازنده مشهور ویولن چینی با ارکستر سمفونیک دولتی ازمیر روی صحنه رفتند و اثاری از روبرت شومان و گوستاو مالر را اجرا کردند.

 به گزارش آوای ایرانیان، ارکستر سمفونیک دولتی ازمیر جزو بکی از بهترین ارکستر های کشور ترکیه بشمار می رود، این ارکستر از سال ۱۹۷۵ بصورت ارکستر بزرگ سمفونیک فعالیت های خودش را شروع کرده و تاکنون با اغلب رهبر ها و سولیست های مشهور جهان همکاری داشته و تور های مختلفی در کشور های جهان داشته است.

اکنون این ارکستر برای همکاری طولانی مدت قرارداد جدیدی با علی رهبری رهبر بین المللی ایرانی امضا کرده است، این هنرمند ایرانی رهبر و مدیر هنری سابق ارکستر های سمفونیک در شهرهای بروکسل، پراگ، زاگرب، مالاگا و تهران کنسرت اختتامیه فصل هنری گذشته و افتتاحیه این فصل ارکستر سمغونبک دولتی استانبول را نیز بعهده داشت.

شایان ذکر است که علی رهبری تا کنون با بیش از ۱۲۰ ارکسترسمفونیک در قاره های مختلف همکاری داشته و در کشور ترکیه نیز ۱۵ سال همکاری با ارکستر سمفونیک دولتی استانبول و ۷ سال با ارکستر سمونیک دولتی انتالیا را در کارنامه خود دارد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای کنسرت «علی رهبری» و دان زو ستاره مشهور چینی در شهر ازمیر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید