آخرین خبر

پنجمین نمایشگاه «کلکسیونر» فراخوان داد

گالری «آرتیبیشن» طی فراخوانی از مجموعه‌داران، گالری‌داران و صاحبان آثار دعوت کرد تا آثار خود را در پنجمین نمایشگاه کلکسیونر در معرض نمایش و فروش قرار دهند.

به گزارش آوای ایرانیان، فراخوان پنجمین نمایشگاه کلکسیونر از سوی گالری آرتیبیشن منتشر شد.

در این فراخوان آمده است: همکاری و حضور گالری‌داران، مجموعه‌داران و همه صاحبان آثار در نمایشگاه‌های کلکسیونر، نمونه‌ای از همراهی و تعامل مستمر کوشش‌گران عرصه هنر تجسمی در جهت اعتلای فعالیت‌های این حوزه است. در ۴ دوره برگزار شده پیشین از سال ۹۷ تاکنون، گالری‌داران و مجموعه‌داران در بهبود فرآیند خرید و فروش، تسهیل ارتباطات اعضای جامعه هنری و همچنین زمینه شکل‌گیری تبادل تجربیات خود را در سلسله نمایشگاه‌های کلکسیونر فراهم کردند.

اکنون در پنجمین نمایشگاه کلکسیونر بار دیگر در همراهی مجموعه‌داران و کلیه صاحبان آثار، آثاری ویژه از هنرمندان پیشکسوت و پیشرو در هنر تجسمی را جمع‌آوری کرده که از ۴ الی ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ در معرض نمایش و خرید سرمایه‌گذاران و مجموعه‌داران هنر قرار خواهد گرفت. از این رو از از همه گالری‌داران، مجموعه‌داران و صاحبان آثار هنرمندان پیشکسوت دعوت می‌کنیم تا با حضور در این گردهمایی در گسترش این فضای پویا همراه شوند.

آثار این هنرمندان پیشکسوت می‌توانند در قالب نقاشی، مجسمه، عکس، چاپ و غیره باشد. همچنین آثار پیشنهادی می‌توانند از سوی هنرمندان تحت قرارداد، مجموعه شخصی شما و مجموعه‌داران شما باشد. مهلت ارسال آثار در این نمایشگاه تا ۱۵ دیماه خواهد بود که برای ارسال و هماهنگی جهت انتخاب آثار با شماره تلفن‌های ۰۲۱۲۲۹۲۲۵۳۸ و ۰۹۱۲۲۱۲۱۰۳۰ در ارتباط باشید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پنجمین نمایشگاه «کلکسیونر» فراخوان داد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید