آخرین خبر

اسامی داوران بخش طوبای زرین جشنواره تجسمی فجر اعلام شد

داوران رشته های مختلف هنری بخش طوبای زرین دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند.

به گزارش آوای ایرانیان  به نقل از ستاد اطلاع رسانی، داوران ۱۰ رشته هنری بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با نام «طوبای زرین»، معرفی شدند و به این ترتیب علاوه بر ۱۰ دبیر این بخش، ۳۱ هنرمند برای داوری رشته های مختلف هنری به این جشنواره پیوستند که اسامی آنها به شرح زیر است:

در رشته تصویرسازی علی هاشمی شهرکی، علی خدایی و پیمان رحیمی زاده، در رشته خوشنویسی غلامحسین امیرخانی، یدالله کابلی و رضا بنی رضی و در رشته سرامیک نیز مجتبی قربانی شاه کوچکی، صادق باقری و هیربد همت آزاد داوری آثار را به عهده دارند.

همچنین در رشته عکاسی کیارنگ علائی، شهریار توکلی و سیف الله صمدیان و در رشته کاریکاتور کامبیز درمبخش، جمال رحمتی و علی درخشی آثار را داوری خواهند کرد.

مهدی مهدیان، علی باقری و مهدی فاتحی داوری آثار رشته گرافیک، هادی عرب نرمی، کامبیز صبری و رضا قره باغی داوری آثار رشته مجسمه، رضا یساولی، امیر طهماسبی و رضا مهدوی داوری آثار بخش نگارگری را به عهده دارند.

در رشته نقاشی، آنه محمد تاتاری، یعقوب عمامه پیچ، رضا افسری و داور یوسفی آثار را داوری خواهند کرد و در رشته هنرهای جدید نیز امیر راد، فرید شاهسوارانی و سعید بهنام داوری آثار را به عهده دارند.

دبیران رشته های تصویرسازی، خوشنویسی، سرامیک، کاریکاتور، گرافیک، مجسمه، نگارگری، نقاشی و هنرهای جدید نیز مهنوش مشیری، رضا رینه ای، فرزاد فرجی، رویین محتشم، کیارش زندی، اونیش امین الهی، روح الله شمسی زاده، بهمن شریفی، رضوان صادق زاده و آزاده گنجی هستند.

دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر ۲۳ تا ۳۰ بهمن در نمایشگاه بین المللی تهران ‏برگزار می شود.‏

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اسامی داوران بخش طوبای زرین جشنواره تجسمی فجر اعلام شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید