آخرین خبر

آواز مجتبی عسگری برای ۲۰ سالگی گروه صنم

کنسرت گروه موسیقی کلاسیک صنم به خوانندگی مجتبی عسکری، به مناسبت ۲۰ سال فعالیت مستمر این گروه، طی دو شب از سومین هفته بهمن ماه ۱۳۹۸ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

به گزارش آوای ایرانیان، گروه موسیقی صنم به آهنگسازی امیر عباس ستایشگر و آواز مجتبی عسگری، طی دو تاریخ ۱۷ و ۱۸ بهمن ماهِ جاری، با رپرتواری از قطعات موسیقی ردیف_دستگاهی به اجرای کنسرتی تحت عنوان «حرفی ست مانده در من» می پردازد.

مجتبی عسکری عنوان کرد: «این کنسرت به عبارتی جشن ۲۰ سالگی گروه صنم به شمار می آید که سه قطعه «تا نفس باقی ست»، «گهواره» و «افسوس» از آلبوم تا نفس باقیست (انتشار در سال ۸۶-۸۷) برای اجرا گلچین شده اند که بر سروده هایی از فریدون مشیری، مهدی اخوان ثالث و نوذر پرنگ به اجرا در آمده اند.»

در کنسرت پیش روی این گروه، امیرعباس ستایشگر (آهنگساز، سه تار)، مجتبی عسگری (آواز)، حامد زند کریمخانی (سه تار)، پویان گرامی (تنبک)، نازنین غنی زاده (کمانچه)، آزاده احمدی (عود) و مهسا شهبازیان (قانون) به هنرنمایی خواهند پرداخت.

بهای بلیت های این کنسرت ۳۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است که کنسرت گروه موسیقی صنم به خوانندگی مجتبی عسگری، در ساعت ۲۰:۳۰ از دو تاریخ ۱۷ و ۱۸ بهمن ماهِ جاری، در فرهنگسرای ارسباران بروی صحنه می رود و علاقمندان می توانند جهت تهیه اینترنتی بلیت ها با قابلیت انتخاب صندلی به سایت تیوال با آدرس www.tiwall.com مراجعه نمایند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آواز مجتبی عسگری برای ۲۰ سالگی گروه صنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید