آخرین خبر

رشد ۴۰ درصدی سریال «نون.خ» در خجیر تهران

تصویربرداری سریال “نون.خ” که ویژه ماه مبارک رمضان ساخته می‌شود، در خجیر تهران ادامه دارد و از مرز ۴۰ درصد گذشته‌ است.

 

به گزارش آوای ایرانیان، فصل دوم سریال “نون.خ” بعد از روزهای تصویربرداری در ارتفاعات کرمانشاه به تهران رسیده‌اند. مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی درباره آخرین وضعیت تصویربرداری این سریال تلویزیونی در استان‌های کرمانشاه و تهران توضیحاتی ارائه داد.

 

او در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی به سیل اخیر سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: مردم ما همیشه در مسائل و گرفتاری‌های اینچنینی همراه هموطنان آسیب دیده‌اند و از این رو با توجه به اینکه هنرمندان ما هم از خود این مردمند؛ عوامل سریال تصمیم گرفتند بخشی از دستمزدشان را به هم میهنان عزیزمان هدیه کنند و به صورت رسمی به حساب هلال احمر واریز شد.

 

تهیه‌کننده سریال “نون.خ” در ادامه از تازه‌ترین مراحل تولید این طنز تلویزیونی، سخن گفت و عنوان کرد: حدود ۴۵ روز در مناطق مختلف کرمانشاه قسمت‌هایی از فصل دوم این سریال را تصویربرداری کردیم و در حال حاضر نیز حدود ۲ هفته است که در منطقه خجیر تهران در حال فیلمبرداری‌ایم و در اوایل فصل بهار مجدد به کرمانشاه سفر خواهیم کرد.  تاکنون ۴۰ درصد کار تصویربرداری شده است و همچنان رو به جلو حرکت می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم کاری شاد، بانشاط و جذاب را در حدود ۲۵ قسمت برای شب‌های ماه مبارک رمضان تقدیم مخاطبان تلویزیون کنیم.

 

وی درباره تفاوت‌های بین فصل اول و دوم این سریال گفت: در فصل دوم تلاش کردیم به موضوعات مبتلا به استان بیشتر بپردازیم و علاوه بر محصولات کشاورزی آن استان که در فصل یک به آن پرداخته شد، به موضوع مهم زلزله که مردم کرمانشاه با آن درگیرند، می‌پردازیم ضمن آنکه تلاش شده آیین و رسوم اقوام کُرد و منطقه غرب کشور را با جزئیات به تصویر بکشیم که سایر نقاط کشور از این زیبایی‌ها، ظرفیت‌ها و جذابیت‌ها لذت ببرند.

 

فرجی به همکاری و مساعدت مردم و مسئولان استان های کردستان و کرمانشاه اشاره کرد و گفت: همه عزیزان این استان‌ها به ما خیلی کمک کردند و شرایط خوبی را برای تولید سریال فراهم آوردند و واقعاً مرام پهلوانی خودشان را به اثبات رساندند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رشد ۴۰ درصدی سریال «نون.خ» در خجیر تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید