آخرین خبر

دومین آلبوم گروه «رادیو» رونمایی شد

کنسرت گروه «رادیو» به سرپرستی و آهنگسازی فهام گوهری و خوانندگی و آهنگسازی نیما طاری، ۱۸ بهمن ماه سال جاری در در تالار همای هتل سیمرغ تهران برگزار شد.

به گزارش آوای ایرانیان، کنسرت گروه «رادیو» به سرپرستی و آهنگسازی فهام گوهری و خوانندگی و آهنگسازی نیما طاری، ۱۸ بهمن ماه سال جاری طی ۲ نوبت در تالار همای هتل سیمرغ تهران برگزار شد. این در حالی است که به گفته روابط عمومی این کنسرت تمامی بلیت‌های این اجرا از چند روز قبل از اجرا، به فروش رسیده بود.

گروه رادیو نخستین کنسرت رسمی خود را با اجرای قطعاتی از آلبوم «رادیو ۱» و رونمایی و اجرای قطعات دومین آلبومش برگزار کرد.

قطعه «تلخ لبریز» از آلبوم دوم رادیو که به زودی منتشر می‌شود؛ آغازگر این کنسرت بود و در ادامه قطعه «سقوط» به اجرا درآمد. ضمن اینکه آهنگ عاشقانه «خیال» اولین کار عاشقانه گروه رادیو در ادامه شنیدنی شد.

نیما طاری سپس با اشاره به رونمایی از آلبوم گروه «رادیو» در دی ماه سال گذشته و تحقق رویایشان پس از یک سال از همراهی و همکاری مدیریت و پرسنل هتل سیمرغ تشکر کرد.

در ادامه قطعات «سفر» و «قول فراموش» اجرا شد که خواننده گروه پس از اجرای این ۲ اثر گفت: در ازل ما به هم قول دادیم که عشق بورزیم؛ چه شد که در زمین بذر فراموشی کاشتیم؟

قطعه «عشق» از کارهای محبوب گروه «رادیو» با استقبال مخاطبان اجرا شد و شب عاشقانه‌ای را برای هواداران این گروه پاپ_راک رقم زد. این در حالی است که «خودت باش»، «مرز تنهایی»، «حقارت»، «قصه عالم» و «تولدی از درون» انتخاب‌های بعدی گروه «رادیو» برای اجرا در این کنسرت بودند.

انتخاب بعدی گروه با ترانه «آنگاه که حریق خیس مرا در برمی‌گیرد زمان غرق شدن من در توست …» آغاز و در ادامه قطعه «حریق خیس» که فضایی نسبتا خلوت داشت، شنیدنی شد که اجرای  این قطعه هم  مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت. در پایان برنامه نیز قطعات «شب برفی» و «فیلم طنز» از این گروه شنیده و نوید انتشار دومین آلبوم گروه رادیو به مخاطبان داده شد.

بابک ریاحی پور نوازنده گیتار بیس، فرزاد رضایی و حسین منتظری نوازنده گیتار الکتریک، کاوه آهنگر نوازنده درامز و وحید شهسواری نوازنده کیبورد اعضای گروه «رادیو» را به رهبری و سرپرستی فهام گوهری نوازنده گیتار آکوستیک و خوانندگی نیما طاری تشکیل می‌دادند که همگی از نوازندگان شناخته شده عرصه موسیقی هستند و پویا اشتری به عنوان صدابردار این گروه در کنسرت حضور داشت.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دومین آلبوم گروه «رادیو» رونمایی شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید