آخرین خبر

سریال «میان‌بر» به شبکه پنچ می‌آید

مجموعه تلویزیونی “میان بُر” تولید صداوسیمای مرکز البرز از امشب ۲۶ بهمن روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش آوای ایرانیان، محمد صالحیان اظهار کرد: این مجموعه ۳۰ قسمتی در ژانر طنز و با رویکرد مسئله “انتخاب” در صدا و سیمای مرکز البرز تولید شده است. یزدان فتوحی و امیر نوری کارگردانی این سریال را بر عهده داشته‌اند.

تهیه‌کننده مجموعه “میان‌بر” با اشاره به حضور بازیگران شناخته شده در این پروژه خاطرنشان کرد: غلامرضا نیکخواه، کمند امیر سلیمانی، محمود جعفری، سیاوش رچاغی‌پور، شهین تسلیمی، حمید نیک نبرد، آرش نوذری و اشکان اشتیاق بازیگران این مجموعه‌اند.

وی ادامه داد: محور اصلی مجموعه میان‌بر، انتخاب صحیح در موضوعات مختلف و مراحل گوناگون زندگی از جمله انتخاب همسر، انتخاب شغل و همچنین انتخابات سیاسی است.

صالحیان با بیان اینکه این موضوع در قالب داستان‌هایی که برای چند خانواده ساکن در یک آپارتمان رخ می‌دهد روایت خواهد شد عنوان کرد: میانبر یک مجموعه ۹۰ قسمتی است که در فاز نخست، ۳۰ قسمت از آن تولید و برای پخش از شبکه پنج سیما و شبکه شمادر نظر گرفته شده که هر قسمت حدوداً ۴۰ دقیقه است.

تهیه‌کننده مجموعه طنز “میان‌بر” با اشاره به ویژگی‌های این سریال گفت: سعی کرده‌ایم کاری متفاوت را در بازه زمانی کوتاه به سرانجام برسانیم البته تلاش همه مجموعه این بوده است که این سرعت در پیش تولید و تولید موجب کاستن از کیفیت آن نشود.

“میان بر” دوّمین سریال تولید شده در مراکز استانی صدا و سیما است که در فاصله زمانی کوتاه پس از پخش سریال  “جلال” از یکی از شبکه‌های سراسری پخش می‌شود.

قرار است این سریال از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه ۵ سیما و با یک روز تأخیر از یکشنبه از شبکه شما پخش شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سریال «میان‌بر» به شبکه پنچ می‌آید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید