آخرین خبر

نمایش «تا اون» در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود

«تا اون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

به گزارش آوای ایرانیان، «تااون» عنوان تازه‌ترین نمایش از گروه آدمک به کارگردانی هادی حوری است که از اول اسفندماه سال جاری هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در تماشاخانه دیوارچهارم به صحنه می‌رود.

هادی حوری پیش از این نمایش‌های «ماشینری»، «نقد حال»، «فانوس‌های تاریک»،«سیه‌نامه باستان»، «کنسرت قورباغه‌ها» را به صحنه برده و همزمان با نمایش «تااون» نمایشنامه «ترسا» به قلم حوری به کارگردانی علی امینی‌پور در کالیفرنیا روی صحنه می‌رود.

در خلاصه نمایش آمده است: نمایش «تااون» از تاثیر کتاب و خرد بر جامعه پیرامونی می‌گوید. از اینکه آگاهی پاک، چگونه می‌تواند بر دیگران تاثیر بگذارد و زندگی آن‌ها را تغییر دهد. از اینکه کتاب چگونه می‌تواند نور امید را حتی در مغاک آلوده و تاریک موش‌ها نیز بتاباند و روشن کند. نمایش «تااون» از امید می‌گوید. امید به ماندن و ایجاد تغییر. امید به ماندن و انتظار زایش بینایی. امید به چشم‌هایی که می‌بینند و دل‌هایی که شهامت پذیرفتن تغییر و آگاهی را دارند. نمایش تا اون از تابیدن نور دانش و خرد در تاریکی می‌گوید.

بازیگران «تااون» عبارتند از: هژیر سام احمدی، شیما پروهان، شیوا ترابی، سعید جاودان، علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی، محمدمهدی کیان، عیسی محمدی، علیرضا موسوی، آیلار نوشهری، نساء یوسفی، ریحانه ادراکی، میثم پاکدامن، فاطمه حاجی‌حسنی، دیاکو حسامی، هلیا حمیدی، مریم شایسته، نگار شهبازی، مجید صدخسروی و مهدی مرتضوی.

مدیرگروه و طراح صحنه و لباس: هلیا میرهادی، مدیر اجرایی: علی روانبد، دستیار کارگردان: مهلا قدوسی، گریم و ساخت ماسک: زهره صمغ‌آبادی، عکاس: احسان زارع، پریسا کامیاب، ساخت تیز: علی روانبد، احسان زارع و مدیر روابط عمومی و تبلیغات: محمد لهاک.

«تا اون» از اول اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰ در تماشاخانه دیوار  چهارم واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴ روی صحنه‌ می‌رود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایش «تا اون» در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید