آخرین خبر

«کابوسهای مرد مشکوک» در سنگلج به صحنه رفت

نمایش «کابوسهای مرد مشکوک» به کارگردانی ملیکا رضی از روز جمعه ۲۵ بهمن در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفت.

به گزارش آوای ایرانیان به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، آئین شب‌چراغ نمایش «کابوسهای مرد مشکوک» به کارگردانی ملیکا رضی، جمعه ۲۵ بهمن‌ با حضور بهزاد فراهانی، بازیگر و کارگردان تئاتر برگزار شد.

بهزاد فراهانی در این مراسم بیان کرد: بسیار خرسندم که چراغ تماشاخانه سنگلج که یادگار دوران بسیار شریف تئاتر ایران است کماکان روشن است. در سالهای دور، نمایشهایی از اساتید بزرگ تئاتر همچون بهرام بیضایی، اکبر رادی، غلامحسین ساعدی و عباس جوانمرد در این تماشاخانه با استقبال بسیار زیاد تماشاگران رو به رو می شد و هر شب مردم در صف های طویل مشتاقانه برای تهیه بلیت این نمایشها به انتظار می ایستادند.

این بازیگر و کارگردان تئاتر تأکید کرد: این تماشاخانه در گذشته به نوعی مرکز شکوفایی تئاتر در آسیا بود و تئاتر ملی ما به این تماشاخانه مباهات می‌کرد و همواره در آن آثاری روی صحنه رفتند که هر کدام بخش مهمی از تاریخ نمایش ایران رو رقم زدند.

وی که پیشتر و در هفدهمین جشنواره نمایش های آئینی سنتی این نمایش را دیده است، افزود: «کابوسهای مرد مشکوک» نمایش بسیار خوبی است و من از دیدن آن لذت برده ام. بدون شک به روی صحنه رفتن نمایش های ایرانی مانند این نمایش  خدمت به تئاتر و نمایش ملی و آئینی ماست.

نمایش «کابوسهای مرد مشکوک» که متن آن توسط محمدحسین ناصربخت به رشته تحریر درآمده هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود. علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این نمایش می توانند به سایت اینترنتی تیوال مراجعه کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«کابوسهای مرد مشکوک» در سنگلج به صحنه رفت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید