آخرین خبر

تکذیب شایعه تعطیلی «کودک شو»/ بدون تماشاگر ضبط می‌شود/ ضدعفونی در حد بیمارستان

??????????????????????????????????????????????????????????

فصل نوروزی مسابقه تلویزیونی «کودک شو» هر چند در قسمت‌های اولیه با حضور تماشاگر ضبط و آماده پخش شده اما با بحرانی شدن شرایط شیوع «کرونا» ادامه این مسابقه بدون تماشاگر مقابل دوربین می‌رود.

رضا نصیری مشاور مسابقه «کودک شو» درباره وضعیت ضبط این برنامه که نوروز ۹۹ فصل جدید آن از شبکه نسیم روی آنتن خواهد رفت، اظهار کرد: در قسمت‌های جدیدی که از برنامه ضبط می‌کنیم تماشاگر حضور نخواهد داشت، هنوز شرایط بحرانی نشده بود که ما چند قسمت ابتدایی از برنامه را با حضور تماشاگران ضبط کردیم و زمانی که دیدیم ویروس کرونا چگونه پیش می‌رود، از تماشاگران برای حضور در استودیو عذرخواهی کردیم.

وی ادامه داد: اکنون هم با وجود اینکه اکیپ‌هایی برای ضدعفونی و استریل استودیو می‌آیند، باز هم تماشاگر حذف شده است.

نصیری درباره حضور شرکت‌کننده‌ها با کودکانشان نیز عنوان کرد: در هر برنامه دو خانواده با کودکشان می‌آیند که تمام مسایل بهداشتی برای ایزوله شدن محیط انجام می‌شود. ما تمام محیط را در حد بیمارستان ضدعفونی می‌کنیم و تب سنجی و معاینه نیز انجام می‌شود. همچنین فاصله ایمنی شرکت‌کنندگان نیز در طول ضبط رعایت می‌شود.

وی درباره اینکه چند قسمت از فصل جدید برنامه با تماشاگر ضبط شده است عنوان کرد: ۱۵ قسمت برنامه نوروزی داریم که از آن چهار قسمت با تماشاگر ضبط شده و باقی بدون تماشاگر ضبط می‌شود.

نصیری در ادامه درباره اهمیت برنامه‌سازی در این فضا اظهار کرد: ما برای مردم کار می‌کنیم همه در این فضا دوست دارند در منازل خود باشند چون چیزی با ارزش‌تر از جسم و جان شما نیست. با این حال برنامه‌ساز هم مثل کادر پزشکی و پلیس باید فعالیت داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به کودکان اشاره و با درخواستی از نهادهای مسئول بیان کرد: هنوز هم بچه‌های کار سر همه چهارراه‌ها حضور دارند، مگر آنها در برابر کرونا ایمنی دارند؟ ستادی که در قبال آن‌ها مسئولیت دارد باید کمک کند تا این بچه‌ها جمع آوری شوند و حداقل به بهانه کرونا این اتفاق را سر و سامان بدهیم.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تکذیب شایعه تعطیلی «کودک شو»/ بدون تماشاگر ضبط می‌شود/ ضدعفونی در حد بیمارستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید