آخرین خبر

مهلت رویدادهای «بهار در خانه» و «عکس کار ایران» تمدید شد

مهلت شرکت در مهرواره نوروزی «بهار در خانه» و همچنین مسابقه عکس کار ایران تمدید شد.

به گزارش آوای ایرانیان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فراخوان مهرواره‌ی نقاشی، عکس و فیلم کوتاه «بهار در خانه» را تا ۲۰ فروردین تمدید کرد. این مهرواره ویژه تعطیلات نوروز ۱۳۹۹ از سوی کانون برای مخاطبان ۴ تا ۱۸ سال تدارک دیده شده است.

در بخش «نقاشی» کودکان و نوجوانان می‌توانند با تکنیک آزاد در اندازه دل‌خواه خود نقاشی بکشند و با گوشی همراه از آن عکس بگیرند و ارسال کنند.

هم‌چنین در بخش «عکس» این مهرواره علاقه‌مندان به این هنر می‌توانند از موضوع‌های مورد علاقه خود با گوشی تلفن همراه عکاسی کنند و در بخش «فیلم کوتاه» نیز با گوشی تلفن همراه به صورت افقی به مدت ۹۰ ثانیه تا ۳ دقیقه فیلم تهیه و ارسال کنند.

بر اساس فراخوان مهرواره «بهار در خانه»، شرکت‌کنندگان می‌توانند در هر بخش تنها یک اثر، با کیفیت مناسب را تا ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ در سایت omid.kpf.ir بارگذاری و فرم اطلاعات خواسته شده از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، عنوان اثر، نام استان، شهر و… را تکمیل کنند.

* تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه عکس کار ایران

دبیرخانه نخستین مسابقه بین‌المللی عکس کار ایران، مهلت ارسال آثار را تا اول خرداد ماه تمدید کرد. این تصمیم به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا و با توجه به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص لغو رویدادهای همگانی اتخاذ شده است.

نخستین مسابقه بین المللی عکس کار ایران که پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۱-۴ اریبهشت ۹۹ برگزار شود به تاریخ ۲۷ -۳۰ خرداد ۹۹ موکول شد. پیش از این مهلت ارسال قانونی آثار در فراخوان، ۱۵ فروردین ماه اعلام شده بود که بنا بر این تصمیم، دبیرخانه مسابقهه آن را تا اول خرداد ماه تمدید کرد.

مرکز کار ایران، امیدوار است تا پذیرش مسئولیت‌های فردی و جمعی تمامی شهروندان در قبال رعایت اصول بهداشتی، پذیرش محدودیت ها در تعاملات اجتماعی و پرهیز از حضور در اجتماعات غیر ضرور زنجیره ی انتقال این بیماری نو پدید را بشکند و آن را شکست دهد.

سعید سمیعی و محمد حمزه ای سمت رئیس و دبیری این مسابقه و افشین شاهرودی، مسعود زنده‌روح کرمانی و حسن غفاری داوری این مسابقه را بر عهده دارند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مهلت رویدادهای «بهار در خانه» و «عکس کار ایران» تمدید شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید