آخرین خبر

برگزاری مسابقه آنلاین «نوازنده برتر» شهرستان شوش

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش از برگزاری مسابقه ی موسیقی «نوازنده برتر» به صورت مجازی در این شهرستان خبر داد. این در حالی ست که فراخوان این رویداد هنری نیز منتشر شده است.

به گزارش آوای ایرانیان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رضا ذاکری با اعلام این خبر گفت: این مسابقه توسط آموزشگاه آزاد موسیقی رسام وابسته به انجمن موسیقی استان خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش برای نوازندگان تمامی سازهای موسیقی در شهرستان شوش برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه، تامین برنامه برای هنرمندان این رشته ی هنری در خانه عنوان کرد و افزود: ضمن قدردانی از آهنگسازان و نوازندگان انجمن موسیقی و اعضای آموزشگاه موسیقی رسام،انتظار دارم که علاقه مندان عرصه موسیقی شهرستان، این مسابقه را یک فرصت دانسته و با توجه به این که سه اثر برتر این مسابقه، حضور در یک دوره آموزش حرفه ای موسیقی در آموزشگاه رسام را به صورت رایگان به دست می آورند، خود را در این مسابقه در فضای مجازی محک بزنند.

ذاکری با اشاره به شرایط شرکت در مسابقه، اظهار کرد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود را حداکثر تا ۶۰ ثانیه با کیفیت فیلم برداری در بالاترین سطح و از زاویه ی صحیح جهت بررسی و داوری ضبط نموده و حداکثر تا روز جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم از طریق فضای مجازی به شماره تلفن ۰۹۳۶۸۴۴۳۳۶۹ (حسین نجادی رئیس انجمن موسیقی شهرستان شوش) ارسال کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش افزود: انجمن های خوشنویسی،فیلم و عکس، روزنامه نگاران،گروه تئاتر اندیشه و امور مساجد این اداره در راستای وظایف خود مسابقات مختلف فرهنگی هنری را با حمایت از پویش در خانه می مانیم و کرونا را شکست خواهیم داد برگزار کرده اند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری مسابقه آنلاین «نوازنده برتر» شهرستان شوش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید